UARU

Медичний центр Med OK

Адреса:   м. Вінниця, вул. Миколи Ващука, 20 б, оф. 5
Телефон:   (067) 430-28-80, (073) 430-28-80, 659-888
Час роботи:   пн-пт з 8.00 по 19.00 сб. вс. з 09.00 - 15.00, без перерви
Вихідні:   без вихідних
Сайт:   medok.vn.ua
Эл. пошта:   med.ok.vn@gmail.com
Ліцензія:  № 1349 от 15 декабря 2016 г.

МЦ Мед Ок - в першу чергу "територія здорової сім’ї", а не "клініка" в класичному розумінні, оскільки, крім професійного надання послуг, вас чекають шанобливе ставлення співробітників, відсутність черг і комфортні умови перебування. І це легко пояснюється нашою історією:

Перший медичний центр був відкритий в 2017 році. Цінності підібраних педіатрів, терапевтів, ЛОРа, гінеколога і УЗД фахівця відразу знайшли відгук в серцях наших клієнтів і ми пишаємося, що серед друзів МЕД ОК є сім’ї, які довірили нам турботу про найдорожче з перших днів.

Оскільки підхід до лікування в МЦ базується на принципах доказової медицини, наші лікарі постійно наповнюють свою базу знань, спираючись на офіційні доказові джерела: Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, Американської Академії Педіатрії, МОЗ України, та інших впливових організацій, які об’єднують доказових лікарів у всьому світі.

Ми перший приватний медичний центр в м Вінниця, який приєднався до програми медичної реформи 2018 року, і почали активно укладати декларації з пацієнтами. Ми почали наповнювати банк вакцин і активно проводити консультації і вакцинувати жителів Вінницької області. Зараз ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками вакцин від провідних виробників світу, а до вакцинації ставимося дуже ретельно.

За роки плідної роботи, серед наших клієнтів були і маленькі громадяни з батьками і страхові компанії і власники агрохолдингу, що дбали про здоров’я своїх колег.

У 2020 році побачивши, як населення всієї Вінницької області цінують професіоналізм, дбайливе ставлення і комфорт, було прийнято рішення відкриття нової "території здорової сім’ї" в м Бар. Нові виклики, нове обладнання, розширення сім’ї МЕД ОК і як результат - гідний сервіс для наших клієнтів.

На даний момент МЦ МЕД ОК представлений трьома відділеннями: вул. Ващука, 20 Б та Зодчих, 18 в м Вінниця та вул. Туніка 14 в м Бар.

Наша команда - це більше 50 кращих, доказових лікарів, які тісно взаємодіють між собою. Сучасні і прогресивні педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, вертебролог, дерматолог, офтальмологи, лікарі УЗД з радістю виконують свою роботу, адже крім реалізації покликання, вони знаходяться в команді однодумців і отримують можливість якісно надавати послуги на сучасному обладнанні експертного рівня.

Якщо вас, вашого близької людини щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров’я - наші лікарі завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.

МЦ Мед Ок - в першу чергу "територія здорового сім’ї", а не "клініка" в класичному розумінні, оскільки крім професійно послуг, що надаються вас чекають шанобливе ставлення співробітників, відсутність черг і комфортні умови перебування. І це легко пояснюється нашою історією:

Перший медичний центр був відкритий в 2017 році. Цінності підібраних педіатрів, терапевтів, хірурга, ЛОРа, гінеколога, кардіолога і УЗД фахівця відразу знайшли відгук в серцях наших клієнтів і ми пишаємося, що серед друзів МЕД ОК є сім’ї, які довірили нам турботу про найдорожче з перших днів і до сучасності.

Оскільки підхід до лікування в МЦ базується на принципах доказової медицини, наші лікарі постійно наповнюють свою базу знань спираючись на офіційні доказові джерела: Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, Американської Академії Педіатрії, МОЗ України, та інших впливових організацій, які об’єднують доказових лікарів у всьому світі.

Ми перший приватний медичний центр в м Вінниця, який приєднався до програми медичної реформи 2018 року, і почали активно укладати декларації з пацієнтами. Ми почали наповнювати банк вакцин і активно проводити консультації і вакцинувати жителів Вінницької області. Зараз ми співпрацюємо з найбільшими постачальниками вакцин від провідних виробників світу, а до вакцинації ставимося дуже ретельно.

За роки плідної роботи, серед наших клієнтів були і маленькі громадяни з батьками і страхові компанії і власники агрохолдингу, що дбали про здоров’я своїх колег.

У 2020 році побачивши, як населення всієї Вінницької області цінує професіоналізм, дбайливе ставлення і комфорт, було прийнято рішення відкриття нової "території здорової сім’ї" в М. Бар. Нові виклики, нове обладнання, розширення сім’ї МЕД ОК і як результат - гідний сервіс для наших клієнтів.

На даний момент МЦ МЕД ОК представлений трьома відділеннями: вул. Ващука, 20 і Зодчих, 20 в м Вінниця та вул. Туніка 14 в м Бар.

Наша команда - це більше 50 кращих, доказових лікарів, які тісно взаємодіють між собою.

Сучасні і прогресивні педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, вертебролог, дерматолог, офтальмологи, лікарі УЗД з радістю виконують свою роботу, адже крім реалізації покликання, вони знаходяться в команді однодумців і отримують можливість якісно надавати послуги на сучасному обладнанні експертного рівня.

Якщо вас, вашу близьку людину щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров’я - наші лікарі завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.

Послуги, які ми надаємо:

  • Консультація лікаря педіатра, терапевта, кардіолога, дерматовенеролога, косметолога, гастроентеролога, уролога, отоларинголога, невропатолога, вертебролога, кардіоревматолога дитячого, кардіолога дитячого, гематолога дитячого, дерматовенеролога дитячого, уролога-андролога дитячого, травматолога-ортопеда дитячого, невропатолога дитячого, отоларинголога дитячого.
  • УЗД органів черевної системи, сечовидільної системи, щитовидної залози у дітей і дорослих, нейросонографія, УЗД кульшових суглобів, УЗД тимуса, УЗД серця дітей і дорослих, УЗД молочних залоз, УЗД м’яких тканин, УЗД легенів, УЗД судин, УЗД органів малого тазу у жінок , УЗД простати на апаратах експертного класу General Electric 2020 року.

Всі види аналізів, ПЛР діагностика короновірусні інфекції (COVID-19 (КОВІД), всі види експрес діагностики.

Проколювання вушок по американській системі, рекомендованої медичним суспільством Європи. Безболісно, безшумно і без розриву тканин.

x « »
© 2011–2022 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: