UARU

Виїзний прийом від обласної військової адміністрації

Керівники Хмільницької РВА провели прийом громадян у Іванівській  та Калинівській громадах.

Для виконання доручення Начальника Вінницької ОВА, Сергія Борзова, керівник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец, разом із своїми заступниками, за участі очільників Калинівської та Іванівської громад, представників районного управління соціального захисту населення провели виїзні прийоми громадян.

Частина питань, з якими зверталися громадяни, стосувалися затримок надходження грошової допомоги на проживання і  коштів від міжнародних фондів.

Також  внутрішньо переміщені особи, які проживають у цих громадах  порушили питання щодо подвійної реєстрації  (у «Соціальній громаді» та в «Дії), відновлення особистих документів, які залишились на непідконтрольний території, працевлаштування переселенців, якість надання медичних послуг (забезпечення медикаментами), процедури відновлення посвідчення ліквідаторів ЧАЕС, готовності до опалювального сезону тощо.  

Усі звернення громадян належним чином розглянуті, надано відповідні роз’яснення. Більшість порушених питань виїзного прийому були оперативно вирішені на місці, решта - взяті під особистий контроль начальником РВА.

Під час виїзного прийому від Вінницької обласної військової адміністрації передано 500 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, а також 600 продуктових наборів для сімей військових, які проживають на території Іванівської та Калинівської громад.

Джерело: Вінницька ОДА

© 2011–2022 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: