UARU

Найголовніший їх напрям допомога українській армії

На сьогоднішній день, бойовий козачий волонтерський екіпаж Анни Лаврик – це неймовірна когорта людей з Могилів-Подільського, які здатні дістати для бійців усе, що їм треба, і навіть більше.

Жінка почала займатися волонтерством ще у 2014 році, а з 2017 року до неї долучилися Володимир Пунько та Сергій Стангріт.

Із моменту повномасштабного вторгнення волонтерська команда почала передавати закрутки та речі нашим захисникам. Плели сітки, збирали гуманітарну допомогу, відвозили на передову в гарячі точки. Нині найголовнішим напрямом їхньої волонтерської діяльності є допомога українській армії.

Вони забезпечують воїнів усім необхідним: від продуктів харчування – до повністю укомплектованих автомобілів.

«Від початку повномасштабного вторгнення росії наш екіпаж придбав (або нам подарували помічники) для ЗСУ більше 20 різних автомобілів. Ми їх відремонтували та привели до ладу разом із нашими помічниками-автомайстрами.

Бувало, що справлялися за тиждень або два з ремонтуванням автомобіля, а бувало так, що місяцями, тому що шукали дефіцитні запчастини або збирали кошти на них. Зараз передаємо на фронт все, що можна – рації, одяг, взуття, генератори, телефони, лопати, окопні свічки, газові балони з плитами для приготування їжі, ліки, матраци, біноклі тощо.

Ми не шукаємо легких шляхів. Сильні люди складнощів не відчувають», – резюмує Анна.🤗 Команда не збирається зупинятися у своїй волонтерській діяльності. Хочуть і надалі допомагати нашим бійцям, прискорюючи спільну перемогу над ворогом

Як допомогти: долучатися до збору коштів на автівки чи потрібні речі для бійців, підтримувати гуманітарними передачами та пальним, надихати та мотивувати на добрі справи.

Проєкт «Посилення волонтерських ініціатив Вінниччини шляхом підтримки функціонування гуманітарного хабу «Вінниця» реалізується Фондом громади «Подільська громада» у межах Програми «Спільнодія», яка впроваджується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research, ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Джерело: ФГ «Подільська громада»

© 2011–2024 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: