UARU

Новости

Безпілотники «Щедрик» вже в надійних руках військових: до Дня Захисників та Захисниць України передали партію розвідувальних дронів оборонцям.
Слабкі м"язи можуть ускладнювати підтримку правильного вирівнювання хребта і підвищувати ризик розвитку сколіозу та інших захворювань хребта.
За підтримку, від перших днів війни і до сьогодні, подяки Вінницькій МТГ та Гумштабу також передали військові частини А 1536 ЗСУ.
Уникайте багато солі, використовуючи більше трав і спецій для приправи страв під час приготування, споживати менше 2300 міліграмів натрію.
За останні дні сформували три передачі поштою. Велика кількість людей, зокрема і з постраждалих від окупації мають можливість отримати допомогу.
Заняття спортом та 8-годинний сон мають вирішальне значення при боротьбі зі стресом, а добавки допоможуть забезпечити рівень підтримки.
Серед партнерів– Геральд і його дружина з Австрії, які не вперше доставляють гуманітарну допомогу до Вінниці, причому на власній автівці.
Холестерин підвищується через неправильне харчування, зайві кілограми, вживання алкоголю й тютюнових виробів, стрес і спадковість.
У кожній посилці на фронт, захисник/-ця знайде речі, які зроблені з любов’ю і які покликані оберігати та передавати тепло підтримки українців.
Споживання пива може викликати проблеми з вагою. Вуглекислий газ і дріжджі розширюють шлунок, а спирт подразнює рецептори травного тракту.
© 2011–2023 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: