UARU

Найкорисніші для серця фрукти та овочі влітку

Найкорисніші  для серця фрукти та овочі влітку

Майже всі літні продукти містять вітаміни, мінерали та клітковину, які допомагають знизити кров"яний тиск і підтримати здоров"я серця. Дієтологи назвали фрукти та овочі, які принесуть особливу користь з настанням літа, пише verywellhealth.com.

За словами дієтологині Шеррі Грей, вживання різноманітних фруктів і овочів максимізує користь для здоров"я серця і дає вам комплекс антиоксидантів: "За можливості обирайте місцеві продукти, оскільки в сезон вони, як правило, свіжіші, містять більше поживних речовин і недорогі".

Ось 5 фруктів і овочів, які поліпшать здоров"я вашого серця влітку:

Помідори (томати). Багаті на корисні для серця поживними речовинами, такими як калій і вітамін С. За словами Грей, помідори також містять фолієву кислоту, яка допомагає регулювати рівень гомоцистеїну в крові(амінокислота може сприяти ризику серцево-судинних захворювань). Крім того, дослідження засвідчили, що лікопін, антиоксидант, що міститься в томатах, знижує ризик інсульту і серцевих захворювань.

Персики. Багаті на калій, вітамін С і клітковину. Ці поживні речовини допомагають поліпшити рівень холестерину, знизити кров"яний тиск і захистити від серцевих захворювань.

Абрикоси. Містять антиоксиданти, які допомагають захистити від ішемічної хвороби серця.

Кавун. Містить калій, клітковину і лікопін, той самий антиоксидант, що й помідори. Дослідження пов"язали лікопін з поліпшенням контролю артеріального тиску і профілактикою серцево-судинних захворювань. Інші дослідження показують, що L-цитрулін, амінокислота, що міститься в кавуні, може знижувати кров"яний тиск і жорсткість артерій.

Цукіні. Є хорошим джерелом калію, важливого мінералу для регулювання артеріального тиску і зниження ризику інсульту та серцевих захворювань.

Джерело: УНІАН

© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: