UARU

11 гуманітарних вантажів роз’їхалися по країни

11 гуманітарних вантажів роз’їхалися по країни

Отже, цей тиждень виявився шалено продуктивним!  

Закрили 11 запитів, а це означає, що сформували і відвантажили стільки ж гуманітарних вантажів, які роз"їхалися в різні куточки області і країни. 

Якщо детальніше, то вдалося підсилити:

Медичні та соціальні заклади: Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр ВОР, Брацлавський Будинок-інтернат, Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Центр соціальних служб Якушинецька громада. Для них, відповідно до запитів, були сформовані вантажі, що складалися із засобів гігієни, медикаментів, молока та меблів.

Волонтерські організації для поїздок на передову доукомплектували свої гуманітарні вантажі продуктами тривалого терміну зберігання (супи, макарони, консерви, олія), енергетичними напоями, засобами гігієни та лікарськими препаратами. Такі передачі для бійців отримали @БФ «Свідомість УА», ГО «Добро немає кордонів», БФ «Медіна», ГО «Ми з України», ГО Міжнародна Антинаркотична Асоціація, Вінниця і ГО «Небайдужі томашпільчани».

Дякуємо усім, хто поруч продовжує підтримувати гуманітарний тил і  допомагати бійцям на фронті.

Нагадаємо, що наразі функціонування Гуманітарного хабу «Вінниця» здійснюється завдяки проєкту «Базова підтримка», що реалізується Фондом громади «Подільська громада» за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства.

Джерело: Фонд громади «Подільська громада»

 

© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: