UARU

Новини

Військовим передаємо квадрокоптер та 30 тепловізійних прицілів. Це затребувана техніка для захисників неба, вони допоможуть збивати шахеди.
Рак печінки і матки, рідше трапляються у тих, хто п"є каву. Є також деякі свідчення того, що цей напій захищає від раку ротової порожнини і шкіри.
Майже 12 млн грн, передбачено для нацгвардійців. За ці кошти бійці планують придбати засоби розвідки і зв’язку, автомобіль, оптичні прилади.
Крім того, дослідження експертів засвідчили, що лікопін, антиоксидант, що міститься в томатах, знижує ризик інсульту і серцевих захворювань.
Учні у костюмах казкових героїв пропонували сфотографуватися за донат. А ветеран спорту, Сергій Волков навчав дітей гри у настільний теніс.
Дієтологи впевнені, якщо регулярно вживати перлову кашу, вона не лише підтримуватиме красу шкіри, але й допоможе знизити вагу тіла.
Нацгвардійців підсилили чотирма комплексами FPV – це 240 дронів, п"ятьма Mavic 3T. Передали також паливозаправник та 50 тисяч сухих душів.
Велике клінічне випробування показало настільки багатообіцяючі результати, що виробник препарату достроково призупинив його.
Такий спецтранспорт на фронті необхідний, тому наші фахівці будуть продовжувати вдосконалювати багі, щоб вони були максимально мобільними.
Фахівці проводять моніторинг води у річках, морі, беруть проби стічних вод. У 2023 році підозри на холеру фіксували, але спалахів холери не було виявлено.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: