UARU

Новости

Причиною випадання волосся у чоловіків є андрогенетична алопеція, яка в якийсь момент зачіпає до 75 відсотків чоловіків і в багатьох випадках є сімейною.
Для підтримання санітарно-гігієнічних умов: постільна білизна, туалетний папір, засоби для миття підлоги, посуду та пральні порошки.
На емоційний стан людини може вплинути будь-яке фізичне навантаження. Прогулянка швидким кроком підвищує розумову активність та покращує настрій.
Ячмінь, овес, горіхи, боби, гарбузове насіння, шпинат, листова зелень і помідори допоможуть поліпшити кровообіг і підтримувати кров’яний тиск.
Харчові продукти за запитами територіальних громад Вінниччини розподіляє Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.
Було виявлено значний зв"язок між споживанням чаю та зниженням ризику розвитку деменції після контролю віку, статі та етнічної приналежності.
Забруднення повітря скорочує середню тривалість життя приблизно на один рік. У найбільш забруднених країнах Азії та Африки – на 1,5-2 роки.
Шкідливі масло, сир і свинина. Бобові, такі як сочевиця або нут, горіхи або насіння соняшнику, знижують рівень холестерину і корисні для мозку.
Переважна кількість вимушених переселенців, які проживають у Яришівській громаді, прибули з Київської області. Частина людей уже повернулися додому.
Розумна звичка їсти здорову їжу допомагає уповільнити процес накопичення надлишків холестерину в судинах, очистити судини дозволяють прості, доступні продукти.
© 2011–2022 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: