UARU

Новини

Мешканці Балаклії провели в російській окупації понад пів року – без газу, світла і тепла. Але попри обставини, вони тримаються і дякують за підтримку.
На думку вчених, їжа в пізній час може сприяти значним пошкодженням механізмів пам"яті, попутно підвищуючи ризик розвитку деменції.
Зелена цибуля корисна для жінок. Вітамін А, що міститься в ній, допомагає зберегти красу і здоров"я шкіри, волосся, нігтів та гальмує процеси старіння.
Одна з крайніх поїздок була на південний напрямок, зокрема Миколаїв – місто, яке щодня потерпає від ворожих обстрілів агресора. Поїздка мала подвійну мету.
Також було зафіксовано, що показали, що після одного року вживання гранатового соку кров"яний систолічний тиск пацієнтів знизився на 12 відсотків.
Боротися з хронічним стресом допомагає і фізична активність, тому психолог порадила не нехтувати спортом, обравши вид навантаження до душі.
Фонд громади «Подільська громада» придбає реабілітаційне обладнання для Вінницький обласний клінічний чорнобильський диспансер.
За заявами ВООЗ кількість інфікованих людей в день у всьому світі зараз найнижча за всі три роки існування хвороби, але до повної перемоги ще далеко.
«Небезпечними проявами можна вважати також задишку та почуття розпирання у грудях, це може свідчити про хвороби серця», – продовжила Єскова.
Отримуємо від військових запит з конкретними потребами – беремо в опрацювання, збираємо кошти, купуємо необхідне, передаємо.
© 2011–2022 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: