RUUA

Новости

Здоровий сон - запорука краси і гарного самопочуття. Як правило, для здорового повноцінного сну дорослій людині необхідно від 7 до 9 годин на добу.
Печію провокують солодощі, здоба, деякі сорти чорного хліба, жирні і гострі страви, концентровані бульйони, томати, кислі фрукти, шоколад, морозиво, алкоголь.
Яблучний оцет благотворно впливає на організм людини, він корисний для шкіри, волосся, суглобів, центральної нервової системи та інших органів.
Єдине лікування струсу мозку у дитини – відпочинок. Повне одужання може зайняти багато часу: місяці, а то й рік, залежно від тяжкості струсу мозку.
Рекомендується уникати продуктів, якщо в складі поряд з даною харчовою добавкою є аскорбінова кислота (Ascorbic acid, vitamin C) або лимонна кислота (Citric Acid).
Є безумовно, продукти, корисні для роботи печінки, а є небезпечні для неї — ті, які здатні змінювати функції печінки та завдавати шкоди
Фізичні вправи допомагають значно поліпшити еластичність серця у молодих людей, але це не впливає на жорсткість серця у людей 65 років і старше.
Найбільша цінність - це вітамін С. Одна порція журавлинного соку дає людині 39% від добової норми споживання вітаміну С, що рекомендується.
Біч сучасної людини - сидячий спосіб життя: ми сидимо за кермом авто, в пробках, сидимо за екраном монітора, в кінотеатрі і ресторані.
Продукт підтримує організм у боротьбі з респіраторними захворюваннями, у стресових ситуаціях та при психічних навантаженнях.
© 2011–2021 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: