UARU

Новини

Немає однозначної відповіді, що загрозливіше, гіпотонія чи гіпертонія, оскільки в обох випадках наслідки можуть бути із значною шкодою для здоров’я.
Жири в жовтку, не впливають на підвищення поганого холестерину в крові. То фосфоліпіди, які знижують рівень «поганого» холестерину.
Попереду в нас ще багато роботи, але ми її не боїмося. Знаємо, що ти поруч – наш Андрій Михайлович – «тато» Фонду, порадник і головний мотиватор.
Дотримання п’яти простих, але дуже важливих порад нейробіологів допоможе зберегти мозок здоровим і продуктивним впродовж усього життя.
Після 40 років проблеми із суглобами виникають у кожного сьомого українця, а після 50 – у кожного третього діагностують артроз.
Наші невтомні волонтер(к)и приймають вантажі, сортують, опрацьовують запити, формують передачі і відвантажують їх за місцем призначення.
Вам оже допомогти липовий чай, томатний та морквяний соки, зелень – шпинат та селера, часник, лляне насіння, квасоля, баклажани тощо.
Спочатку японки милом, за допомогою гелю, пінки, шампуню миються в душі. Після цього приймають ванну з солями та різноманітними ефірними оліями.
Відкриття ветеранського Центру посилить роботу в напрямку професійної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей за методом «рівний – рівному».
Рішення Кабміну відкриває нові можливості для української медицини. Але з можливостями приходить і велика відповідальність.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: