UARU

Новини

Різні народи використовують чорнобривці як ліки. В Мексиці застосовують для полегшення ревматичного болю, в Індії - для лікування екземи.
Людям, які страждають на цукровий діабет, корисно їсти лохину для посилення дії лікарських препаратів, що знижують рівень цукру в крові.
Тим часом ревматоїдний тип хвороби часто зустрічається у молодих пацієнтів. Нерідко він охоплює відразу кілька суглобів і, частіше, на кистях.
Нам було байдуже, що везти: автомобілі, діжки, мастило, інструменти, медикаменти, каски, бронежилети… Головне – вчасно й те, що необхідно.
Зменшити ризик тромбозу та спазму судин, що викликають інфаркт та інсульт, можна за допомогою та відмови від куріння та вживання алкоголю.
Гриби доповнюють хіміотерапію та променеву терапію шляхом протидії побічним ефектам раку, таким як нудота, пригнічення кісткового мозку, анемія.
На сесії депутати проголосували за виділення коштів на антидронові рушниці, квадрокоптери, тепловізори, прилади нічного бачення й іншу техніку.
Надмірне вживання смаженого, копченого чи солоного м’яса шкодить печінці, бо там багато насичених жирів. Не зловживайте ковбасними виробами.
У лаймі міститься лише близько 1,13 грама цукру, а в лимоні – 2,1 грама цукру. Це робить їх ідеальним ароматним доповненням до склянки води.
Передали для військових квадроцикл, блок багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», генератор, шолом, мисливський ніж, та ін.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: