UARU

Новини

Провівши cпеціальне дослідження фахівці зазначили, що чим більше людина відчуває гнів і злість, тим більш зношеною стає її судинна система.
Щоб втілити це, діти разом з батьками та вчителями провели низку фестивалів та ярмарків з благодійною метою. Зібрали понад 200 тис. грн.
Нові рекомендації стверджують, що споживання п"яти яєчних жовтків на тиждень є безпечними навіть для людей із захворюваннями серця.
Лідерами залишаються освітні заклади Вінницької громади. Серед найактивніших: ДНЗ № 73, 21, 61, 1, 18, 30. Ліцеї № 4, 34, 25, 33. Гімназія № 24.
Час на природі допомагає знизити стрес і полегшити депресію, поліпшує пам"ять і допоможе тим, в кого синдром дефіциту уваги з гіперактивністю.
Виручені кошти надходять на рахунок Фонду у межах програми «Зібрати – Передати», що дозволяє оперативно реагувати на запити від бійців.
"Таніни подібні до натуральних в"яжучих речовин, які використовуються в догляді за шкірою, щоб допомогти підтягнути і тонізувати шкіру", - пояснила дерматолог.
Сергій Моргунов: машини посилять мобільні вогневі групи, які захищають небо над Вінниччиною. «FPV-дрони та "мавіки" вирушать на передову.
Самотність посилюється з віком. Проведене нове дослідження показало, що літні люди з часом стають більш самотніми, ніж в інші періоди життя.
Зателефонував військовий одного з підрозділів, який нині у районі бойових дій. «Ми чули, що у Вінниці волонтери роблять міні-гради. — Підкажіть контакти».
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: