UARU

Новини

Айгарс привіз із Латвії для школярів КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 19» швейні машинки, тканину, обладнання та різні матеріали.
Дослідження, за участі осіб віком від 70 років, показало, що накопичення жиру в м’язах стегон викликає прискорене зниження інтелекту.
Метеозалежним людям варто поберегтися. Якщо внести в своє життя певні зміни, негативний вплив магнітної бурі на організм можна зменшити.
Радіємо, що завдяки міжнародній підтримці маємо можливість підсилити волонтерську команду та передати необхідні гуманітарні вантажі воїнам.
Харчуватися в перевірених місцях. Обирати якісний і безпечний метод приготування та чистоту умов, в яких готуємо. Гігієна на першому місці.
Люди похилого віку, які віддають перевагу спланованому, організовану життю, в результаті живуть довше, ніж ті, хто покладається на авось.
"Потрібно підтримувати українських військових. Ми не маємо права на втому. Закликаю всіх у тилу допомагати нашим захисникам щодня.”
Білі перемички, які знаходяться всередині плоду, сушать і додають в настої. Вони допомагають врівноважити нервову систему і позбутися від безсоння.
Тим, хто прокидаються з самого ранку мокрими від поту, слід з"ясувати причини, оскільки деякі з них представляють серйозну загрозу для здоров"я.
Свіжий випадок, як в одній з військових частин, бійці якої буквально на передовій розгорнули майданчик з ремонту військової техніки, зокрема автівок.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: