UARU

Новини

До збору коштів на придбання потужного безпілотника VTOL FreeUA для підрозділу ССО долучилося вже багато людей, які донатять, поширюють інформацію.
Пандемія, війна, нестабільність та невпевненість у завтрашньому дні. У складні періоди нам важливо всіма засобами підтримувати здоров’я.
По дослідженням прийом добавок родіоли допомагає зменшити симптоми тривоги та депресії, які часто супроводжуються підвищеним рівнем стресу.
«Ray-Ban» із більш ніж семидесятирічною історією і бездоганним стилем, бренд заслужено вважається справжнім лідером у світі модних сонцезахисних окулярів
Команда проєкту провела семінари для сімейних лікарів, соціальних працівників/ць, представників/ць органів місцевого самоврядування.
Щоб уникнути дискомфорту та жменями не ковтати знеболювальні, пийте достатню кількість води протягом дня, не чекайте, коли жажда стане ще сильнішою.
Громадське формування «Гепард-Антикримінал» доставило майже 300-кілограмовий вантаж. У ньому: продуктові та гігієнічні набори, одяг і взуття.
Спалахи аномальної спеки необхідно визнати стихійним лихом – у той час як в Україні кількість постраждалих навіть не фіксується у статистиці.
Це завдання – для більшості людей цілком здійсненна. Ні, якщо ви й справді робите по 10 тисяч кроків щодня, то це ж просто чудово. Дуже гарна ціль.
Гуртом працюють над заготовками для маскувальник сіток, відшивають аптечки, рукавиці, балаклави та спідню білизну для Захисників та Захисниць.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: