UARU

Новини

Ворог не припиняє щоденні атаки ракетами та БпЛА. Серед пріоритетів – підсилення мобільних вогневих груп для захисту неба над Вінниччиною.
Наступна магнітна буря очікується у вівторок 7 травня. Потім у другій половині місяця Сонце знову проявить високу активність з 22 по 25 травня.
Це найщиріша допомога, адже саме наймолодші будуть жити та рости в Україні. Сьогодні вони вкотре роблять безцінний внесок в перемогу.
Не виключено, що через 30-40 років після аварії на Чорнобильській атомній станції може бути сплеск захворюваності на рак легень, рак кишківника.
За чотири місяці вони вже придбали та передали на фронт теплий одяг, радіолокаційні засоби, ноші-волокуші, РЕБИ та безпілотні апарати.
Це просто, і точно допоможе в тому випадку, коли не знаєш, що робити, якщо не можеш проковтнути таблетку. Просто нахиліться вперед, поки ковтаєте.
У цьогорічному бюджеті нашої громади закладено майже 1 млрд грн на безпеку та оборону. Допомога військовим буде лише посилюватися.
Вчені виявили, що розмаринова і карнозинова кислоти, присутні в розмарині, мають найбільшу лікувальну дію серед фенольних сполук.
У бюджеті громади закладено 1 млрд грн. Продовжуємо комунікувати із нашими бійцями та закривати їхні запити відповідно до наших можливостей.
Алерген потрапляє у квартиру через відкриті вікна навіть із москітною сіткою, ба більше - пилок легко можна принести додому на взутті та одязі.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: