UARU

Новини

Голова порівнює своїх колег зі спрутом, який має 22 (кількість членів/-кинь) щупальця, бо не існує такого завдання, з яким би вони не впоралися.
Жодну форму деменції не можна вилікувати остаточно. Але можна пройти лікувальний курс, який допоможе уповільнити дегенеративні процеси.
Стане у нагоді особливо в дощову погоду. Оскільки важливо, щоб військові, коли приходитимуть із завдань, мали змогу помитись та посушити свої речі.
Під час реабілітації фітотерапія прискорює відновлення організму після використання традиційних методів лікування онкологічних захворювань.
Вони згуртували громаду, зуміли забезпечити підтримкою тих, хто її потребували, і зараз продовжують, попри поточну роботу, дбати про інших.
Штучний інтелект та портативні пристрої інтегруються в повсякденну практику для більш індивідуалізованого лікування та спостереження за станом пацієнтів.
Дозволяє людям з порушеннями зору поліпшити свої цифрові навички, зокрема опанувати роботу із сучасними гаджетами – смартфоном та комп"ютером.
В результаті аутоімунних процесів в організмі виробляються аутоімунні антитіла і аутоімунні лейкоцити, які атакують здорові тканини організму.
У комунальному закладі «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 19», діє суперцех їз юних волонтер(ок)ів які шиють необхідні речі для наших воїнів на фронті.
За словами медиків, здоровий, достатньо активний спосіб життя допомагає звести до мінімуму ризик розвитку деменції у похилому віці.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: