UARU

Новини

Обидві автівки поїхали наповнені гуманітарною допомогою, медикаментами, засобами гігієни. В одній був ще генератор - подарунок до Різдва на замовлення.
Приготування чаю пелюсток суданської рози - в теплому вигляді підвищує тиск і стимулює нервову систему, в холодному, навпаки, знижує тиск і заспокоює.
Однією з типових ознак хвороби Альцгеймера є «випадкові помилки» під час управління фінансами чи рахунками за домашнє господарство.
Передали продукти харчування, засоби гігієни (серветки, гелі для душу), ковдри та теплий одяг. 1️6️0️ кг продуктів харчування, ковдр та спальних мішків.
Хорошими вуглеводами є боби, квасоля, нут та сочевиця. Ці вуглеводні продукти багаті на фолієву кислоту, калій, магній і клітковину.
Втрата пам"яті може стати проблемою, якщо це заважатиме повсякденному життю. Якщо забули, куди потрібно повернути, то це не так уже й страшно.
Відправляємо вантаж аби наші воїни могли зігрітися: буржуйки, генератори, і шанцевий інструмент – збиралися за запитами від різних військових підрозділів.
Зміна форм вушних раковин, що супроводжується згортанням складок, проходить по діагоналі до нижнього краю мочки органу слуху від вушного каналу.
У цедрі вітамінів більше, ніж у лимонному соку. Причому більше вдесятеро. Цедра на ракові клітини впливає вп"ятеро потужніше, ніж хіміотерапія.
До складу вантажу ввійшли 11 наметів з підігрівом та лампами, 32 біотуалети, 8 модульних кухонь, 52 радіоприймачі, 55 вогнегасників, 160 спальних мішків.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: