UARU

Новини

Фізіологічно даний виступ є таким же важливим хрящевидним елементом, як вушні раковини або ніс. Деякі чоловіки видаляють опуклість на шиї.
Калію йодид насичує щитовидну залозу йодом настільки, що вона більше не може поглинати радіоактивний йод, а отже стає захищеною від ураження.
Маємо бути готовими до аварійних ситуацій, які можуть виникнути під час опалювального сезону. Готуємо необхідну кількість генераторів.
Тому фахівці радять всім видам солодкого і молочного шоколаду віддавати перевагу чорному шоколаду, фруктам і ягодам, які багаті клітковиною.
Обережніше з продуктами, що містять фосфор! Люди з проблемами нирок повинні контролювати вміст фосфору і калію в продуктах і їсти їх менше.
На бойову позицію передали продукти харчування (м’ясні, рибні консерви, їжу швидкого приготування, сіль, чай, енергетичні батончики.
Лікування алкоголізму – це складний процес, але з правильною підтримкою та наполегливістю ви можете подолати свою залежність та досягти здорового життя.
Дерматоонкологія та хірургія мають всі необхідні інструменти для швидкого, якісного та естетично привабливого результату видалення утворень шкіри.
Отримали потужний вантаж з 1️7️ тонн 7️0️0️ кг продуктів харчування отримали від нашого друга Ральф Петер Ольснер з Люнебурзького проєкту допомоги Україні.
Крім безпосередньо голосових складок, у ньому задіяні майже всі системи організму – дихальна, центральна нервова, м’язова, ендокринна та інші.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: