UARU

Новини

Наразі важлива присутність духу — вміння не відключати ті зони мозку, які відповідають за раціональний контроль ситуації та вольові дії.
Модулі для приготування їжі приєднають до вже сформованих модульних кухонь, на яких готуватимуть їжу для вінничан у випадку настання блекауту.
В келиху червоного вина містяться антиоксиданти, які допоможуть захистити від хвороб серця, раку товстої кишки, депресії та занепокоєння.
Небезпеку можуть представляти саме дешеві моделі таких чайників, а ось брендові точно пройшли перевірку і ними можна користуватися без побоювання.
Хлопці і дівчата доставили на Донбас енну кількість коробок, наповнених продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами.
У холодну пору року необхідно з особливою увагою підходити до свого здоров"я, підтримувати фізичну активність, правильно харчуватися.
Наразі все спокійно, проте другий основний пік в сезоні грипу, ГРВІ та Covid, який був в минулих роках, показує, що хвиля припадає на середину лютого.
Якщо ви через падіння згодом відчувається біль у голові, нудоту, біль у суглобах, якщо утворилися пухлини — слід терміново звернутися у травмпункт.
Також цього разу для святкової атмосфери вінницькі школярі передали власноруч спечені імбирні пряники та кутю, обереги й листи з теплими привітаннями.
Щоденна склянка бурякового соку допоможе поповнити наш раціон неорганічними нітратами, які допоможуть зупинити шкідливе запалення.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: