UARU

Новини

Одночасно зростання кількості епізодів дрімоти та збільшення їх тривалості до 1 години і більше призводить до труднощів із засинанням.
Найрезультативнішим методом є фізичне навантаження. Людям, особливо літнім, потрібно займатися спортом, щоб запобігти проблемам з мозком.
ГО «Медіна» отримала майже пів тонни гуманітарної допомоги. Вантаж складався з продуктів харчування, засобів особистої гігієни, медикаментів.
При покупці мила експерти радять перевіряти склад та дивитися на наявність фталатів, які позначаються абревіатурами DEP та DEHP.
Також добре розріджують кров черешня, вишня, інжир, гранат, виноград (зокрема й родзинки), журавлина, чорниця, абрикоси, слива.
Айгарс привіз із Латвії для школярів КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 19» швейні машинки, тканину, обладнання та різні матеріали.
Дослідження, за участі осіб віком від 70 років, показало, що накопичення жиру в м’язах стегон викликає прискорене зниження інтелекту.
Метеозалежним людям варто поберегтися. Якщо внести в своє життя певні зміни, негативний вплив магнітної бурі на організм можна зменшити.
Радіємо, що завдяки міжнародній підтримці маємо можливість підсилити волонтерську команду та передати необхідні гуманітарні вантажі воїнам.
Харчуватися в перевірених місцях. Обирати якісний і безпечний метод приготування та чистоту умов, в яких готуємо. Гігієна на першому місці.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: