UARU

Новини

Овочі та фрукти допомагають протидіяти підвищеній кислотності: це огірки, кабачки, гарбуз, морква, броколі та цвітна капуста, банани, виноград, манго, полуниця.
Митися щодня варто тим, хто працює з небезпечними речовинами, тваринами. Також м"ясникам, двірникам, шахтарям, прибиральникам, садівникам.
Презенти у вигляді американського та британського прапорів будуть передані дипломатичним місіям, які продовжують підтримувати Україну.
Найчастіше зустрічаються остеоартроз, ревматоїдний і подагричний вид захворювання, дещо рідше - септичний, ювенільний, хвороба Стілла і спондиліт.
Найбільш небезпечним періодом є відрізок часу, коли максимальна концентрація вірусу спостерігається у верхніх дихальних шляхах хворого короною.
Вінничанами зібрані для балаклійців індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори та музичні інструменти.
Всі вітаміни та мінерали — життєво необхідні нутрієнти для нормального функціонування організму, їх брак може призвести до різноманітних захворювань.
Експерт зауважив, що проблема поганого сну часто пов’язана з відсутністю регулярного розпорядку, що закріплює час засипання і пробудження.
Отримали вантаж від наших партнерів з Humanitäre Hilfe Trier e.V. За координацію, логістику і співпрацю – окрема подяка вінничанину Антону Мовчану.
Завжди можна замінити продуктами харчування. Джерелом його є жирні види риби, жовток із яєць, маргарин, вершкове масло, деякі види сирів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: