UARU

Новини

Через обстріли, більша частина херсонців покинула місто, зупинила роботу більшість бізнесу, що обмежує можливості міського бюджету Херсона.
Відбувається, коли виникає гастроколічний рефлекс – фізіологічна реакція, за якої простий акт їди стимулює рухи у шлунково-кишковому тракті.
Ми в осінньо-зимовий період неймовірно вразливі до хвороб через ослаблений імунітет. У цей період, нашому організму потрібно більше вітамінів.
До такої допомоги квартальні комітети долучаються не вперше. Нещодавно подібний вантаж доставили до обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова.
ТІА триває кілька хвили н і не викликає незворотних пошкоджень, може бути запобіжною ознакою того, що можливий інсульт в майбутньому.
У тварин яких були урізані калорії, протяжність життя зросла вдвічі порівняно з твариною з групи, яка харчувалася як зазвичай, без обмеження.
Передали консерви м"ясні, макарони, борошно, цукор, соняшникову олію, чай, каву, одноразовий посуд, ковдри, пледи, миючі та пральні засоби тощо.
Робіть перерви в роботі: якщо ви сидите цілий день, варто використовувати будь-яку можливість для того, щоб встати, походити і трохи розім’ятися.
Взагалі наявність різних комфортних благ цивілізації передбачають прикладне використання наукових відкриттів та застосування сучасних технологій.
Днями відвантажили великий вантаж. У ньому: дитячі та дорослі підгузки, вологі серветки, продуктові набори від Biedronka, дитяча косметика «Мустела».
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: