UARU

Новини

З перших днів в числі тих, хто спільно із Фондом «Подільська громада» брали участь у багатьох зборах коштів на закупівлю різних потреб ЗСУ та ТРО.
При схильності до сильних головних болів, доцільно вживати в їжу кісточки цитрусових плодів.«Їх поїдання дозволяє знизити больові відчуття.
Відмовившись від цукру на місяць, побачите неймовірні зміни в організмі. Від зменшення відчуття тривоги до покращення здоров"я кишківника.
Відправили два десятки буржуйок, шанцевий інструмент: 800 лопат, 300 сокир. Загалом – близько 3 тонн вантажу. Про таку допомогу попросили військові.
Вітамін B9 – це ще один термін для позначення фолієвої кислоти, яку можна знайти в брюссельській капусті, листових зелених овочах, нуті та квасолі.
Імбир при раку може значно пригальмувати розвиток злоякісних клітин. І що особливо важливо в даний час на тлі спалаху коронавірусу.
Разом із HIAS домовилися про надання соціальної та психологічної допомоги не тільки ВПО, а й всьому населенню, яке страждає від воєнних дій.
Взимку багато живих організмів значно з більшим інтересом поглинають їжу, яка забезпечує їх енергію для обігріву тіла. Це саме стосується і людини.
Геомагнітні бурі викликаються надходженням до навколоземного простору обурених потоків сонячного вітру та їх взаємодією з магнітосферою Землі.
Солодощі – сприяють накопиченню бляшок. Коли ці бляшки запалюються або стають крихкими, можуть розірватися і призвести до формування тромбу.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: