UARU

Новини

У жирних сортах м"яса та риби містяться жирні кислоти Омега-3, які знижують рівень запальних та руйнівних процесів, роблячи ясна міцнішими.
Завдяки гуманітарним вантажам вдається підсилити фронт, допомогти громадам після окупації, підтримати ВПО і забезпечити необхідним місцеві заклади.
Отруйна дія спиртного починається в той момент, коли воно потрапляє в організм. Найбільш негативно впливає алкоголь на головний мозок.
Причиною хвороби є перевищення норм сечової кислоти. Якщо підвищення цієї речовини відбувається зрідка, то здоров’ю нічого не загрожує.
В рамках акції «Тепло від дому до окопу» Штабом було передано на передову 200 пічок-буржуйок, найближчим часом буде відправлено ще 200 пічок.
Капелюх та сонячні окуляри допоможуть захистити від впливу сонячних променів. Сонячна дія – це фактор ризику розвитку дегенерації жовтої плями.
На кордоні Туреччини та Сирії, у провінції Газіантеп, сталася серія землетрусів. Вони стали одними з найпотужніших і найруйнівніших за останні 100 років.
Надійшло 8 тонн гумдопомоги, якою підсилили муніципальну мережу «пунктів незламності», а у рамках другого – 12 генераторів потужністю 5 та 8 кВт.
Устриці, мідії, молюски, краби, креветки, тощо. можуть зашкодити вашому організму залежно від того, чим ці істоти харчувалися у морі.
Фахівці відзначають, що легені старіють швидше, ніж інші частини тіла, оскільки ми дихаємо токсичним повітрям, забрудненням та пилом, і куримо.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: