UARU

Новини

Не потрібно закапувати краплі без призначення лікаря. До того ж якщо виникає закладеність і біль, звернення до лікаря просто обов"язкове.
Вікові проблеми з пам"яттю у людей корелюють зі зменшенням імпульсів на ділянці кори мозку, який пов"язує центр пам"яті і великі півкулі.
Балаклійцям нелегко, адже Харківщина залишається прифронтовою зоною. Вони потроху повертаються до хоч трохи безпечного та мирного життя.
До сну відмовтеся від комп’ютера, смартфонів і навіть електронних книг – холодне світло від екранів ускладнює вироблення мелатоніну.
Ікота, що виникає періодично у людей, зазвичай буває нешкідливою, але постійна гикавка може бути ознакою серйозних проблем зі здоров"ям.
Вінниця надала 10 млн грн деокупованому місту. За ці кошти уже ремонтують зруйновані житлові будинки, написав міський голова Сергій Моргунов.
Під час зневоднення організму, під час нестачі води в добовому споживанні наша шкіра стає значно гіршої якості, ніж аби ми пили достатню кількість води.
Доведено, що куріння й алкоголь впливають на утворення або розвиток катаракти, а також вікової макулярної дегенерації сітківки.
Такі засоби використовуються провідними арміями світу, допомагають зігрітися в польових умовах. Незамінна річ на передовій в морози.
Почніть із збільшення активності протягом дня, користуючись сходами, а не ліфтом, більше ходіть пішки і менше користуйтесь автомобілем.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: