UARU

Новини

Середня температура хімічних грілок – 52°C, проте вони можуть розігріватись до 65°C та забезпечувати теплом впродовж 20 годин.
Чоловікам необхідно близько 13 чашок рідини на день для здоров"я нирок, а жінкам – близько 9 чашок. Крім напоїв, волога споживається тілом також із їжі.
Симптоми запаморочення часто супроводжуються нудотою та блюванням, припливами, двоїнням зору, ністагмом та сплутаністю свідомості.
Військові дуже хвалили буржуйки, дрова вже давно перегоріли, а вона ще гаряча, тому що товстостінна і практично вічна», – каже Олександр.
Однак, проведене дослідження показало, що щоразу, коли ви збільшуєте час бездіяльності на 10 хвилин, це може підвищити ризик серцевих захворювань.
Неможливо сказати, скільки води потрібно окремо взятій людині. Пов"язано це з тим, що у всіх людей різні статури, харчування, рівень активності та ін.
Відправляючи партію грілок на передову, очільник нагадав, що такі засоби є надзвичайно ефективними, їх використовують у топових арміях світу
Дослідження вчених свідчить: люди, які сплять менше 7 годин на добу, в три рази більше схильні до простудних інфекцій, ніж ті, що сплять по 8 годин.
Після зими багато людей мають погане самопочуття, відчуває фізичну та розумову втому, зниження життєвого тонусу та концентрації уваги.
Бути постійно на зв"язку з українськими бойовими підрозділами та мати можливість зігрітися в польових умовах – важливо для захисників на передовій.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: