UARU

Новини

Змінивши свій спосіб життя, додавши до нього щоденну фізичну активність та зменшивши вплив стресу можна суттєво зменшити рівень запалення.
Уже 12 місяців ці люди не шкодуючи ні часу, ні здоров"я, безкоштовно та майже цілодобово надають підтримку мешканцям нашої територіальної громади.
Ніяких напівфабрикатів, копченостей та інших шкідливих страв в раціоні не повинно бути. У них є консерванти, барвники, занадто багато солі/
Ягоди - є найкращим джерелом антиоксидантів. Вони відіграють важливу роль у протистоянні запаленню, роблять продукт протизапальним.
Завдяки його зусиллям ми маємо можливість підсилити наші медичні заклади. Адже у вантажі надійшло дороговартісне і потрібне устаткування.
Постійне використання гаджетів, особливо ввечері та перед сном, піддають організм інтенсивному впливу синього світла, і це порушує механізм засинання.
Якщо їсти вівсяну кашу день у день, це може призвести до зниження вмісту мікроелемента, необхідного для здоров"я кісток і розвинених м"язів.
Наступного разу, коли ви будете пити з пластикової пляшки газовану чи мінеральну воду, то обов"язково збережіть кришку та віднесіть її до пункту збору.
Також до найбільш шкідливих для здоров"я поз тіла cпеціалісти відносять положення постійно схиленої голови у людини, що дивиться в смартфон.
Токсини, що виділяються вірусом, мають руйнівну дію на імунітет та внутрішні органи, і також можуть впливати на центральну нервову систему
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: