UARU

Новини

Однак є ті, які вже донатять по другому колу або й навіть щотижня на безпілоьнтк, і це гарний приклад для наслідування для кожного і кожної з нас.
До Європи чорнобривці потрапили після відкриття Колумбом Америки. У перекладі з індіанської мови вони означають “квітку з двадцятьма пелюстками”.
Кошти на цей черговий автомобіль зібрали депутати міської ради у межах роботи Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.
Багато дослідників погоджуються про те, що тривалість сну – поняття суворо індивідуальне, цілком підпорядковується нашим біологічним годинникам.
«Ми – один із небагатьох закладів, який не просто долучається до допомоги, а здійснює безпосередню доставку вантажів у зону бойових дій.
Перевагою АСІТ-терапії є те, що її позитивний ефект триває після закінчення курсу лікування. Вона сприяє стабільній ремісії після завершення терапії.
Це команда волонтерів/-ок, яка з 2014 року допомагає силам оборони. Вони в буквальному значенні закривають запити, які треба були ще на вчора.
Після первинної термічної обробки гриби можна поставити в холодильник на добу – це допоможе загальмувати саморуйнування гриба.
Попереду ще багато роботи, але достатньо сил та можливостей, щоб створити ХАБ/Центр для громади м. Балаклія, виходячи з потреб її мешканців/ок.
І частіше вирушайте на манікюр. Красиві нігті, в догляд яких ви постійно вкладаєте гроші, утримають вас від бажання зіпсувати їх зовнішній вигляд.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: