UARU

Новини

Ухвалили рішення про зняття з балансу вживаних автівок наших комунальних підприємств. І тепер наші фахівці із цих автівок виготовляють багі.
Медики рекомендують вживати до 250 грамів цієї ягоди щодня, щоб отримати максимально позитивний ефект для здоров’я всіх систем організму.
Нині Вінницька громада в координації з Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб на постійній основі підтримує 36 військових формувань.
Уникати активного відпочинку з 11:00 до 15:00. Якщо потрібно вийти на вулицю, одягніть світлий одяг, прикрийте голову і пийте багато рідини.
Наявність маскувальних сіток дуже важлива. Вони допоможуть захищати і техніку, і бліндажі, і найголовніше – життя наших Захисників і Захисниць.
В Європі підвищується ризик зараження лихоманкою денге, в популярних туристичних країнах спостерігається сплеск активності тигрових комарів.
Собівартість одного дрона — від 9 до 10 тис грн. Кошти на комплектуючі чоловік збирає у соціальних мережах. Військовим вчитель іх передає безкоштовно.
Шнайдер також поділилася, що гриб левова грива упродовж століть використовують в китайській медицині для полегшення депресії, стану стресу й тривоги.
Квадрокоптер – це надважлива “машина”, яка дуже допомагає працювати нашій піхоті та артилеристам, а найголовніше – допомагає вижити нашим воїнам.
Щоденне вживання томатного соку має багато переваг для здоров"я, як-от профілактика раку, зміцнення здоров"я серця і зменшення запалень.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: