UARU

Новини

В ритмі сучасного повсякденного життя ми дуже часто не звертаємо ніякої уваги на той факт, що у нас щось десь сильно і раптово заболіло або закололо.
Виникнення тромбозу глибоких вен вимагає невідкладної допомоги, помітивши його, оперативно зверніться до лікаря.
Було багато різнопланових акцій, а цього разу батьки школярів виступили з ініціативою зібрати кошти та придбати тепловізор, замість квітів для вчителів.
Дієти з високим вмістом білка покращують обмін речовин, збільшують загальну кількість калорій, що спалюються.
Найнебезпечнішим наслідком недоліку гемоглобіну є ослаблення імунної системи у дорослих та когнітивні розлади у дітей.
Спортивна спільнота міста Вінниці придбала дві інтернет-станції Starlink. А днями завітали до бійців, які проходять реабілітацію в одній із міських лікарень.
Сьогодні від розсіяного склерозу немає ліків. Ефективно придушити прогресування хвороби все ж таки можна. Тому так важливо швидко її діагностувати.
Треба засинати і прокидатися в один і той час, відкладати всі ґаджети за 30 хв до сну, вимикати яскраве світло в кімнаті та провітрювати приміщення.
Підтримуємо військових, громади після окупації, ВПО, підсилюємо медичні та освітні заклади, не забуваємо про тих, хто залишилися на старості сам.
Анклети мають багаторічну історію, і з"явилися раніше кілець і сережок. У давнину їх використовували для позначення статусу власника.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: