UARU

Новини

Подяка всім жителям с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, директору КЗ "Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району співробітникам закладу.
Команда психологів та психіатрів створила в Чикаго (США) проєкт, скерований на покращення ментального здоров"я українських медиків.
При роботі за комп"ютером довгий час необхідно робити перерви, намагатися дивитися вдалину і фокусуватися на предметах на далекій відстані.
Вінничан та гостей міста закликають за можливості приносити парафін до креативного простору Level 80 або найближчого VinSmart Центру.
Кращий спосіб уникнути весняного загострення — боротися з хандрою взимку (ранкове світло, ранкова активність). Депресію долає ранкове світло.
Сильний стрес може викликати інсульт навіть у молодому віці. Деякі медичні препарати здатні привести до стрибка тиску, а потім і до інсульту.
Вдалося завдяки партнерам з Люнебурзького проєкту допомоги Україні е.В. («Lüneburg Aid Project for the Ukraine eV»), зокрема Ральфу Петеру Ольснеру.
Омега-3 впливають на розумову діяльність. Одержати їх можна з тунця, лосося, скумбрії, оселедця, сардин, лляного насіння, волоських горіхів.
Перекушування перед сном може дати вашому тілу білок, який він може використовувати протягом ночі для відновлення і нарощування м’язів.
У вантажі продуктові набори, крупи, олія, чай та кава, консерви, побутова хімія та засоби гігієни, дитяче харчування та підгузки, одяг і взуття.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: