UARU

Новини

Спробуйте для покращення свого сну спати в повністю темній кімнаті, використовувати маску для сну або лягати спати в один і той же час щоночі.
Ми спільно з Вінницькою міською радою та Rotary Club Vinnytsia Postup об"єдналися для того, щоб зробити добру справу і передати допомогу в Балаклію.
Чаю з каркаде допомагає діабетикам контролювати рівень артеріального тиску. Також гібіскус має властивість знижувати резистентність до інсуліну.
Жирова хвороба печінки є повільно прогресуючою патологією. Її симптоми, мають тенденцію погіршуватися в міру прогресування.
Міжнародний день щастя, на початку фахівчиня департаменту соцполітики Оксана Павлюк провела із малечою невеличку дискусію, чим для них є щастя.
Молочні продукти, йогурт та сир можуть заважати дії деяких ліків, включаючи антибіотики (тетрациклін, доксициклін, ципрофлоксацин).
Анальна тріщина – одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. За поширеністю воно займає третє місце після геморою і колітів.
Так склалася доля, що вони змушені були збиратися за кілька годин, брати речі і документи й тікати, не знаючи, що їх чекає в майбутньому.
Або шукайте соуси з низьким вмістом цукру або додайте замість них сік лимона, авокадо або лайма. Також можна використовувати яблучний оцет.
Вчені дійшли висновку, що високий рівень сечової кислоти може значно збільшити ризик серйозної серцевої аритмії у наступні десятиліття.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: