UARU

Новини

Яйця — це універсальне джерело білка, а також вітаміну D, корисного холестерину, і прекрасний сніданок, який допоможе довго відчувати себе ситим.
Людей від 65 років діабет був причиною близько 25% госпіталізацій серед світлошкірих, 32% – серед темношкірих і 34% – латиноамериканців.
Громада міста акумулює всі зусилля для підтримки ЗСУ та Сил Оборони і продовжує робити усе можливе задля стабільної життєдіяльності.
Елайнери – це естетичне і функціональне виправлення прикусу. Зуби набувають фізіологічно правильного положення. У пацієнта ідеальна посмішка.
Буряк містить нітрати – органічні сполуки, що стимулюють вироблення оксиду азоту, що позитивно впливає на процеси регуляції артеріального тиску.
Ми вирішили, що зібрані маленькими вінничанами гроші не будуть витрачатися на якусь одну купівлю. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне.
Крім того, цитрусові містять флавоноїди, які являють собою рослинні сполуки, що мають протизапальні властивості та протидіють зсіданню крові.
Інші поширені симптоми включають труднощі з виконанням звичних повсякденних завдань, плутанину в часі і місці і, часто, перепади настрою.
За рік роботи #ГуманітарнийШтаб вдалося підтримати не лише медичні заклади Вінниці, а й лікарні інших міст: Харків, Херсон, Балаклія, Чернігів.
На поширення гельмінтів впливають природні умови (клімат, характер грунту, наявність необхідних господарів і переносників і т.д.) і соціальні чинники.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: