UARU

Новини

Вживання фруктів, овочів, цільнозернових, бобових, горіхів та насіння при скороченні м"яса та рафінованих вуглеводів здатні покращити якість життя!
Інститут старіння зазначає, що спиртне може погіршити існуючі проблеми зі здоров’ям та може бути небезпечним при взаємодії з деякими ліками.
Вантаж допоможе створити комфортні умови для мешканців під час повітряної тривоги, і надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території громади.
До нестачі цинку сильно схильні суворі вегетаріанці і вегани, люди, що зловживають алкоголем, а також ті, хто страждає від екземи та псоріазу.
Людина має відвідувати туалет до семи разів на день, проте за порушення кровопостачання цей показник знижується до трьох разів і менше.
Вантажівки заповнені засобами гігієни, лікарняними ліжками, а також рідкісними дороговартісними медикаментами та іншими важливими речами.
Не відомо, чому зниження частоти інсультів спостерігалося тільки у чоловікі, у випадку жінок фактори ризику не настільки добре контролюються.
Якщо постаратися, то на прилавках магазинів можна зустріти таку косметику, яка буде мінімально містити або взагалі не містити безпечні для здоров"я людини.
У центрі Копенгагена чотиризірковий готель Kong Frederik, на реконструкції передав Першому медоб"єднанню Львова меблі та побутову техніку.
Їх функція забезпечити збереження максимальної кількості води, але одночасно профільтрувати всі ті речовини, які повинні бути виведені з організму.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: