UARU

Новини

Втрата волосся – це дуже видимий побочний симптом хіміотерапії, який з нею пов"язаний. Це також один з найболючіших побічних ефектів.
Чим вище у людини інтелект, тим більше вона розуміє, що знає дуже мало. Усвідомлюючи, що знання і вміння не досконалі і завжди є до чого рости.
На антидронову рушницю для 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка зібрали 4032 гривні вихованці Вінницької дитячої музичної школи № 2.
Вітамін D підтримує зростання нових клітин мозку і стимулює видалення амілоїду, перш ніж це призводить до розвитку хвороби Альцгеймера.
Коли ночами ви прокидаєтеся, відпочиваєте менше 6,5 години і протягом дня відчуваєте себе втомленим і знесиленим, ймовірно, у вас безсоння.
Безліч людей люблять (особливо в холодну пору року) побалувати себе чаєм з лимоном. Кому протипоказаний чай з лимоном, і також кому дозволений.
Сформували вантаж: м’ясні та рибні консерви, їжа швидкого приготування, крупи, макарони, сухе молоко; засоби гігієни; одноразовий посуд, медикаменти.
Фахівці Клівлендської клініки (Cleveland Clinic) стверджують, що зміна способу життя може запобігти або відстрочити початок діабету другого типу.
Причини забруднення судин: неправильне і незбалансоване харчування, малорухомий спосіб життя, і екологічний стан навколишнього середовища.
Зазначимо, що деокуповане місто Херсон вкрай потребує таких засобів, адже рашисти практично знищили або вивезли все комунальне майно.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: