UARU

Новини

За підтримку, від перших днів війни і до сьогодні, подяки Вінницькій МТГ та Гумштабу також передали військові частини А 1536 ЗСУ.
Уникайте багато солі, використовуючи більше трав і спецій для приправи страв під час приготування, споживати менше 2300 міліграмів натрію.
За останні дні сформували три передачі поштою. Велика кількість людей, зокрема і з постраждалих від окупації мають можливість отримати допомогу.
Заняття спортом та 8-годинний сон мають вирішальне значення при боротьбі зі стресом, а добавки допоможуть забезпечити рівень підтримки.
Серед партнерів– Геральд і його дружина з Австрії, які не вперше доставляють гуманітарну допомогу до Вінниці, причому на власній автівці.
Холестерин підвищується через неправильне харчування, зайві кілограми, вживання алкоголю й тютюнових виробів, стрес і спадковість.
У кожній посилці на фронт, захисник/-ця знайде речі, які зроблені з любов’ю і які покликані оберігати та передавати тепло підтримки українців.
Споживання пива може викликати проблеми з вагою. Вуглекислий газ і дріжджі розширюють шлунок, а спирт подразнює рецептори травного тракту.
На їхньому рахунку не одна поїздка на передову. Підтримують волонтер(к)и і поранених бійців, які лікуються у військових шпиталях.
Зелений чай захищає шкіру від старіння, спричиненого забрудненням довкілля, що особливо актуально для людей, які живуть у великих містах.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: