UARU

Новини

Учені не знають, наприклад, чи дійсно рослини, які начебто підвищують рівень антитіл у крові, роблять щось корисне для загальної імунної реакції.
Багато людей повернулись з інших областей та з-за кордону в деокуповану Балаклію, і видно, що місто оживає. Балаклійці вдячні за гумдопомогу.
Листові овочі, містять у великій кількості фолати, що запобігають обструктивні захворювання легень, включаючи астму, хронічний бронхіт та емфізему.
До заміжжя жінка може обійтися салатом з моркви та яблук і замінити ним вечерю , то чоловіка навряд чи влаштує таке меню, вона частіше готує м’ясні страви.
Зібрали 800 тисяч грн на два БПЛА «Галка»! Вдячні кожному учаснику, кожній організації, нашим партнерам та волонтерам за кордоном за допомогу.
Гібіскус використовують для зниження артеріального тиску. Дослідження показали, що при гіпертонії легкого та середнього ступеня тяжкості.
При виборі зубної щітки, слід враховувати форму і розмір головки щітки, м’якість щетинок і тип щетини. Більшості людей підходить середня м"якість щетинок.
Відразу після деокупації до портового міста відправили 30 тонн пального для забезпечення роботи генераторів на підприємствах критичної інфраструктури.
Всього один рік без сигарет скоротить ризик серцевих захворювань у два рази. Причому поліпшення здоров"я почнеться набагато швидше.
В Японії проживає понад чотири сотні людей, вік яких перевалив за 100 років. Вчені пояснюють цей феномен насамперед особливостями харчування.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: