UARU

Новини

Більшість упускає з уваги переваги буряка, який сприяє очищенню крові. Кавова кислота в буряку допомагає запобігти передчасному старінню.
Волонтер закликає мешканців долучатись до проєктів на підтримку Збройних Сил України, лише спільними зусиллями наблиземо Перемогу.
Спеціалісти попереджають, що подібне збільшення навантаження після періоду малорухливості може сильно нашкодити організму, його скелету.
Стало більше енергії, бо прогулянки допомагають використовувати енергію раціонально. Для цього вам не потрібно перебувати на холоді тривалий час.
Та особливо цінні зустрічі із захисниками і захисницями України, які повертаються після виконання завдання зі словами вдячності за підтримку.
Проте група дослідників виявила компонент, який змушує злоякісні клітини здійснювати самогубство, не зачіпаючи при цьому здорові клітини.
Базилік фіолетовий - незвичайна пряна трава, як виявляється, має цілу купу корисних властивостей. Але є деякий нюанс - не всім ця користь світить.
На ранній стадії у людини вже може розвиватися діабет, а його рівень цукру буде нормальним. У діабету, який починається немає симптомів.
Завдяки вінницьким дітям, які не пошкодували своїх речей, ми з друзями теж маємо такі цінні для нас речі», – сказала маленька Вікторія з Балаклії.
Близько 50% людей з хронічними болями в попереку, які отримували по 10 сеансів масажу, випробували клінічно значуще полегшення, ефект був стійким.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: