UARU

Новини

Готують випічку, заливають окопні свічки, готують енергетичні батончики та влаштовують благодійні майстер-класи для найменших школярів.
Йод грає важливу роль у виробленні гормонів щитовидної залози, які важливі для життєво важливих процесів організму, таких як обмін речовин.
Німецькі друзі стали справжньою опорою для нас у ці скрутні часи. Ми вдячні за підтримку і готові боротися за Перемогу та нашу євроінтеграцію.
Віддавайте перевагу цільнозерновим продуктам, а не рафінованим вуглеводам, вони багаті на клітковину, що допомагає знизити рівень холестерину.
Відправили продукти харчування в Кагарлицький ліцей. На його базі діє соціальне підприємство, де діти випікають домашні тістечка для бійців.
Холестерин необхідний для вироблення вітаміну D, різних стероїдних гормонів (зокрема, статевих) і бере участь у синтезі жовчних кислот.
Це: медичні ліжка, тумбочки та лікарняні кушетки, медичне обладнання, побутова техніка, крісла колісні, одяг, ковдри, постільна білизна та засоби гігієни.
Для перекушування між сніданком та обідом, лікар пропонує йогурт. Цей ферментований продукт насичений корисними бактеріями або пробіотиками.
Авто на передовій не менш важливе, ніж зброя. Тепер військові зможуть виконувати бойові завдання якомога ефективніше, наближаючи Перемогу.
Особливо примітно, що яблука мають високий вміст пектину під шкіркою. Пектин – це розчинна клітковина, що має ефект, що насичує.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: