UARU

Новини

Разом із партнерами ми виготовили близько п’яти тисяч окопних свічок. Частину парафіну розповсюдили по волонтерським організаціям.
Цілком гідною альтернативою весняним є заморожені овочі і фрукти – технологія заморозки така, що зберігається в них багато вітамінів.
Щоб не хворіти, ви повинні робити дві обов"язкові речі — періодично очищати свій організм (детоксикація) та навчитися правильно їсти і пити.
20-25% дорослого населення має підвищений артеріальний тиск (показник, більший за 140/90 мм). В Україні близько 12-13 млн хворих на гіпертонію.
"Вінницький ліцей № 8" обладнав Кабінет безпеки. Для цього придбали необхідні навчальні інструменти з надання першої домедичної допомоги.
Чим довше вдається утриматись, забороняючи собі їсти, тим більш невпорядкованим стане наше харчування та більшими порції, коли ми зірвемося.
Отже, тинітус - це такий стан, при якому ви чуєте дзвін або інші шуми в одному або обох вухах, не спричинені зовнішнім джерелом шумового подразнення.
10 днів удома – для формування нового вантажу – і знову туди, де чекають, де точаться бої. За таким розкладом молода жінка живе ось уже другий рік.
Від читання люди розумніють, книги розвивають інтелект. Книга – це джерело поповнення знань про навколишній світ і звичайного словникового запасу.
Дієтичні дослідження вчених визначають рослинні дієти як “вегетаріанські” або “з низьким вмістом м"яса”, розглядаючи всі рослинні продукти як рівні.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: