UARU

Новини

Кожен охочий міг позмагатися за лоти: розписану гільзу, ящик від снарядів, худі з патріотичним принтом і фото з підписами українських військових.
Не вимірюйте тиск не перевіреними приладами. Прилади для вимірювання тиску повинні бути перевірені та калібровані перед використанням.
Допомога у вигляді тепловізійних прицілів і для тих, хто захищає небо над Вінниччиною. Як зазначив військовий: така техніка надійшла своєчасно.
Зараз оголошені тендерні закупівлі на придбання ще десяти позашляховиків, очікуємо переможця тендеру та будемо передавати їх військовим.
Дієта, яка містить велику кількість продуктів з високим вмістом поживних речовин, ймовірно, є найкращою, коли мова йде про психічне здоров"я.
Передаємо для наших захисників як субвенції, так і окреме обладнання: "мавіки", FPV, раніше – тепловізори, зарядні станції, паливо та ін.
У чашці томатного соку всього 45 калорій, калій, вітамін С та 560 мг натрію. Томатний сік можна вважати суперфудом за його користь для здоров"я.
Метою благодійного ярмарку КП «Вінницький ліцей №29» був збір коштів на придбання квадрокоптера дрона DJI Mavic 3T для підтримки ЗСУ.
Якщо ви хочете зайнятися бігом, почніть із повільних, коротких пробіжок по м’яких поверхнях, а не намагайтеся одразу пробігти півмарафон по бетону.
Змагання стали не лише можливістю мешканцям громади продемонструвати свої розумові здібності, а й згуртувати родини, та зробити добру справу.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: