UARU

Новини

На їхньому рахунку не одна поїздка на передову. Підтримують волонтер(к)и і поранених бійців, які лікуються у військових шпиталях.
Зелений чай захищає шкіру від старіння, спричиненого забрудненням довкілля, що особливо актуально для людей, які живуть у великих містах.
Голова правління Фонду Олена Данілова взяла участь у панельній дискусії «Роль організацій громадянського суспільства у процесах відновлення».
Коли людина думає про їжу, вона уявляє процеси, що відбуваються в кишківнику чи шлунку, але травлення починається в роті, коли ми жуємо.
Долучаймося до збору коштів на автівки, на речі для бійців, підтримуємо гумпередачами та пальним, надихаємо та мотивуємо на добрі справи.
Людям, які зіткнулися з безсонням, психолог зі сну порадила не зловживати снодійними препаратами, оскільки в довгостроковій перспективі вони марні.
Депутати міськради долучились до збору коштів на цей автомобіль. І це вже не перша автівка, яку гуманітарний штаб і наша команда передала військовим.
Цукор у крові може або впасти надто низько, викликаючи гіпоглікемію, або стати надто високим, викликаючи ДКА (діабетичний кетоацидоз).
Отримано 1580 тонн гуманітарного вантажу (одяг, продукти харчування, побутові речі, дитяче харчування, засоби гігієни, побутова хімія та ліки).
Імплантація відновлює повноцінний зубний ряд за допомогою надійних і довговічних протезів, які зовні нічим не відрізняються від природних зубів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: