UARU

Новини

У людей з деменцією мозок відзначений великим скупченням цих клубків тау, а також “бляшок”, які представляють собою скупчення іншого білка, званого амілоїдом.
Очищення від сміття може мати важливе значення для підтримки здоров’я мозку або запобігання нейрогенеративних захворювань”, – сказав доктор.
Висівки – це відмінне джерело антиоксидантів і хімічних речовин, які протидіють вільним радикалам, і містять ферменти, які покращують травлення.
Пригнали з Польщі голова Наглядової ради Фонду Андрій Дручинський та волонтер Роман Мельниченко, до Варшави довіз «Trigor Tour»-велика подяка.
Рамки між чоловічими і жіночими професіями починають стиратися, але існують спеціальності, які займають переважно або жінки, або чоловіки.
Вишня доступна для споживання практично цілий рік, адже її можна вживати у сушеній, замороженій формі або у вигляді соку, говорять фахівці.
У вантажі: електричні медичні ліжка, крісла з електроприводом, медичні візки, візки для дітей з інвалідністю, матраци, стільці, комоди, тумбочки, тощо.
Якщо менінгіт розвивається без утворення попереднього вогнища інфекції чи наявності захворювання, то він називається первинним.
Купити здоров"я не можна, можна заробити своїми власними постійними зусиллями, наполеглива робота над собою дозволить стати довгожителем.
Якщо ваша робота — сидіти 8 годин, робіть короткі перерви і користуйтеся можливістю, щоб розім’яти ноги і прогулятися? корисно робити перерви.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: