UARU

Новини

Холестерин необхідний для вироблення вітаміну D, різних стероїдних гормонів (зокрема, статевих) і бере участь у синтезі жовчних кислот.
Це: медичні ліжка, тумбочки та лікарняні кушетки, медичне обладнання, побутова техніка, крісла колісні, одяг, ковдри, постільна білизна та засоби гігієни.
Для перекушування між сніданком та обідом, лікар пропонує йогурт. Цей ферментований продукт насичений корисними бактеріями або пробіотиками.
Авто на передовій не менш важливе, ніж зброя. Тепер військові зможуть виконувати бойові завдання якомога ефективніше, наближаючи Перемогу.
Особливо примітно, що яблука мають високий вміст пектину під шкіркою. Пектин – це розчинна клітковина, що має ефект, що насичує.
Понад 30 ГО, БФ та волонтерських ініціатив отримали гуманітарні вантажі і доставили їх до місця призначення. Створено 15 унікальних виставкових стендів.
Зелене мокротиння виникає внаслідок підвищення рівня лейкоцитів, що свідчить про запалення. Це характерно при захворюванні на COVID-19.
Зокрема, ці лазне-пральні комплекси будуть направлені на фронт у підрозділи в яких воюють наші вінничани або мешканці Вінницької області.
Разом з лікарськими засобами для догляду за шкірою голови рекомендується дотримуватися і дієти, що виключає алкоголь, жирні та копчені страви.
Гроші на позашляховик для наших бійців освітянам вдалось виручити в межах благодійного проєкту, завдяки якому вдалось зібрати 176 тис. грн.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: