UARU

Новини

У 2018 році дослідники виявили, що парвальбумін, білок, що міститься в багатьох видах риб, допомагає запобігти утворенню так званих бляшок в мозку.
Створили справжній благодійний гастрономічний ринок солодощів та витворів мистецтва, а творчі колективи додали події справжній український шарм.
Додати у раціон вітаміни В, С, А та Е; мікроелементи – магній, цинк, кальцій, калій, натрій та ін, клітковину, ненасичені жирні кислоти – омега-3 та омега-6.
У рамках цієї гуманітарної поставки відправляємо ОСБ-плити, їх використають для тимчасового ремонту приміщень, які пошкодили загарбники.
Вітаміни А, С та Е важливі для зміцнення та захисту шкіри, допомагають збільшити еластичність та пружність шкіри, що робить її більш міцною та здоровою.
Дослідження вчених з Університету Макмастера в Канаді показало: одним з кращих засобів захисту від виникнення небезпечного синдрому є жирна молочка.
Воїни працюють вночі або понаднормово. У таких випадках енергетичні напої, які містять кофеїн та збагачені вітамінами групи В, дуже помічні.
Лікар-дієтолог Макіша рекомендує для підтримки активності мозку регулярно їсти яйця, які є найкращим доступним джерелом речовини холіну.
Є такий вітамін – В12, від якого залежить, в тому числі, нормальний розвиток крові. Цю речовину людина в основному споживає тільки з червоного м"яса.
Завдяки компанії FIRST Concert Agency, яка безкоштовно передала квитки нашому Фонду, вони змогли подивитися хореографічну виставу “Мавка. Шоу”.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: