UARU

Новини

Наразі були передані лікі, перев’язувальні матеріали та медичне обладнання, медичне спорядження для бойових підрозділів - особисті аптечки.
Дуже важливо для тих, що худнуть те, що продукти, в яких міститься вітамін С переважно низькокалорійні. Тобто, максимум користі – мінімум калорій.
Якщо ви не хочете зробити ваші локони сухими та ламкими, перестаньте скручувати їх і намагайтеся віджимати делікатніше, промокайте волосся.
За частину грошей вирішили підтримати лікарів, які рятують життя поранених бійців, та саперів, котрі розміновують звільнені від окупації.
Справа в тому, що соя — природний «сповільнювач», що не дозволяє організму поглинати йод, необхідний для нормальної роботи щитовидної залози.
Втім, ми можемо сповільнити початкову стадію дегенеративних змін, так зване слабке когнітивне порушення і не дати йому стати деменцією.
Якщо ви віддаєте перевагу паперовим серветкам, то від цієї звички краще відмовитися: такі серветки більш грубі по структурі і можуть травмувати шкіру.
Мені запропонували стати частиною волонтерського колективу. Відтоді я намагаюсь бути корисною іншим, намагаюсь братися за будь-яку роботу.
Зважаємо на те, що ціна антисептика для рук не є визначальним критерієм вибору. Кишеньковий засіб може бути досить дешевим, але високоефективним.
Зневоднення викликає втому, поганий настрій, труднощі з концентрацією уваги. Фахівці радять починати день з великої склянки води і пити далі, протягом доби.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: