UARU

Новини

Жирна риба краща за нежирну таку як камбала, оскільки жирна риба містить незамінні жирні кислоти омега-3 і жиророзчинні поживні речовини.
Ми повинні постійно підсилювати цей напрямок, щоб захистити небо над Вінницькою областю і забезпечувати Захисників відповідною технікою.
Споживання білка в середньому віці було пов"язане зі зміцненням здоров"я в літньому віці. ... Ми також виявили, що джерело білка має значення.
Ми вдячні всім тим, хто взяв на себе такий великий обов"язок – служити батьківщині, стояти на захисті свободи та незалежності нашої країни
Дієта MIND замість заборони продуктів або зосередження на тому, що не можна, робить упор на додавання продуктів для поліпшення здоров’я.
Завдяки допомозі колективу «Арсенал страхування» вдалося придбати метал, з якого одне з вінницьких підприємств безкоштовно виготовило 20 пічок.
Помірне споживання яєць - до одного на день - не збільшує ризик серцевих захворювань у здорових людей і може бути частиною здорової дієти.
У вантажі адресна гуманітарна допомога для наших бійців на фронт, юних волонтерів з Вінницького ліцею № 19 та людей, які потребують підтримки.
Антиоксиданти нейтралізують пошкодження клітин вільними радикалами. Оливки можуть допомогти уповільнити старіння, знизити ризик розвитку раку.
Хімічні грілки українського виробництва передавали на різні напрямки – Схід, Південь, Північ і вберегли здоров"я не одного бійця. Для воїнів це – це дієва річ.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: