UARU

Новини

Дорослі, які регулярно займаються аеробними тренуваннями та фізичними вправами, можуть зменшити ймовірність падінь та переломів.
Придбали зарядні станції, супутниковий модем Starlink, комплектуючі для радіостанцій та зв"язку, зимове «взуття» для авто медичної евакуації.
Експерти розповіли, що деякі щоденні звички людей можуть привести до старіння мозку, і поділилися порадами, як виправити ситуацію.
Волонтерські організації доукомплектували свої гуманітарні вантажі продуктами тривалого терміну зберігання (супи, макарони, консерви, олія).
Експерт Людмила Гончарова зазначила, що взагалі першим, що ми повинні вжити вранці, є вода. Адже будь-який інший напій змінює кислотно-лужний баланс.
Обладнаний LED-світильником зі зміною кольору й температури світла, умивальником, рентген-апаратом, окремим хірургічним аспіратором.
Якщо ви рухаєте тілом, це має значення. Прогулянки, спортзал, йога, танці – не важливо, з чого почати, просто почніть і робіть те, що можете, і коли можете.
За інструмент взяли благодійні ярмарки. До участі долучилися місцеві господині та школярі, фермери і підприємці з Гайсина, Дашева, Краснопілки.
Препарати на основі медканабісу можна отримати тільки за електронним рецептом. Цей рецепт лікар виписуватиме пацієнту відповідно до його стану.
За чотири місяці роботи послуга “Помічник ветерана” показала свою ефективність: 12 помічників ветерана надали понад 5 тис послуг. Продовжуємо роботу.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: