UARU

Новини

Деякі дослідження прагнули звести до мінімуму основні характеристики кожної стадії захворювання, щоб допомогти відточити діагностичні заходи.
Тож вже сьогодні вантажівка з близько 20 тоннами гуманітарки вирушить в дорогу. Ще дві машини з допомогою готуємо, — сказав Сергій Моргунов.
Існує безліч способів, коли можна додати до нашої дієти корисну фруктово-рослинну армію майже непомітно, з’їдаючи 5 порцій цих продуктів в день.
Як допомогти собі під час так званої “панічної атаки”, та назвали головні симптоми такого розладу, який особливо поширений у теперішні стресові часи.
Відвантажили потужний дизельний генератор. Він як «бойова одиниця» став на підсилення підрозділу, бійці якого виконують завдання в зоні бойових дій.
Основна небезпека полягає у поразці серцево-судинної системи, незважаючи на те, що основні скарги, як правило, стосуються опорно-рухового апарату.
Чимало людей не можуть насолоджуватися улюбленими справами, страждаючи через біль в ногах. Декілька простих порад можуть допомогти полегшити його.
Відсутність щоденного регулярного нічного відпочинку погано впливає на роботу серця, а також може стати причиною виникнення атеросклерозу.
Батьківська, учнівська та педагогічна спільноти упродовж року провели низку благочинних ініціатив та продовжують їх – для якнайшвидшої Перемоги.
Жменя гарбузового насіння здатна забезпечити половину добової дози магнію, який скорочує ризик раптової зупинки серця, інфарктів та інсультів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: