UARU

Новини

Спочатку виникає м"який наліт, в складі якого багато патогенних мікробів. Пізніше він перетворюється на зубний камінь, який подразнює ясна.
Докторка Алесія Занні каже, що їхня робота показала - людям із високим ризиком появи аритмій потрібно щодня перевіряти рівень забруднення повітря.
Її доставив на передові позиції голова Наглядової ради Фонду Андрій Дручинський. Каже, що хлопці неабияк зраділи такому вчасному подарунку.
Люди з астигматизмом зазнають труднощів із фокусуванням погляду на предметах, розташованих на середній та далекій відстані.
Кожного разу ми опиняємося перед фактом, що у зла Росії немає кордонів. На жаль, теракт на Каховській ГЕС став черговим підтвердженням.
Відправили понад 20 тонн води для українців Херсонщини, які постраждали внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Своїх у біді не залишаємо. Працюємо.
Висока мікробна різноманітність пов"язана зі здоровим мікробіомом кишківника, люди зі здоровим кишківником будуть краще захищені від хвороб.
Як надати першу негайну допомогу постраждалій тварині в разі захлинання водою: ветеринарка-зоопсихологиня Лілія Лободіна назвала алгоритм дій.
Старейтесь вживати більше продуктів, багатих клітковиною і волокнами: свіжі фрукти і овочі, цільнозерновий хліб. А також не забувайте про м"ясо.
Сьогодні вже відправили перший вантаж із їжею, моторними човнами та спеціальним екіпіруванням для пересування затопленими вулицями.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: