UARU

Новини

Спільними зусиллями, добрими справами, щирими вчинками ми наближаємо здійснення нашого головного бажання – Перемоги України.
Сон на спині здоровіший для хребта, тоді як сон на правому боці більш корисний для вашого серця. А сон на животі – вважається нездоровим.
Лікувати онкологію захворівші їдуть – в Ізраїль, Туреччина балує великим вибором клінік, а Індія допоможе отримати американську якість за менші гроші.
Передали питну воду та продукти харчування тривалого зберігання, одяг та засоби гігієни, постільну білизну, ковдри та матраци, засоби дезінфекції,.
Спеції не тільки допомагають надати особливий смак страв, але і позитивним чином позначаються на здоров’ї людини, зміцнюючи імунітет.
Лікувати неправильний прикус за допомогою брекет-систем можна як дорослим, так і дітям. Дітям можна ставити брекети не раніше ніж з 12 років.
Вже маємо сім закритих запитів від наших військових частин, волонтерських організацій та благодійних фондів, які допомагають іншим.
Онлайн-когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) так само ефективна, при лікуванні помірної депресії. та генералізованого тривожного розладу.
Щоб уникнути укусу комах треба користуватись репелентами. Такі препарати випускаються у різноманітних формах (мазі, спреї, гелі).
На його рахунку вже з добрий десяток вантажів, речі з яких стають на підсилення військових підрозділів, медичних закладів та громад, що були в окупації.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: