UARU

Новини

Тому фахівці радять всім видам солодкого і молочного шоколаду віддавати перевагу чорному шоколаду, фруктам і ягодам, які багаті клітковиною.
Обережніше з продуктами, що містять фосфор! Люди з проблемами нирок повинні контролювати вміст фосфору і калію в продуктах і їсти їх менше.
На бойову позицію передали продукти харчування (м’ясні, рибні консерви, їжу швидкого приготування, сіль, чай, енергетичні батончики.
Лікування алкоголізму – це складний процес, але з правильною підтримкою та наполегливістю ви можете подолати свою залежність та досягти здорового життя.
Дерматоонкологія та хірургія мають всі необхідні інструменти для швидкого, якісного та естетично привабливого результату видалення утворень шкіри.
Отримали потужний вантаж з 1️7️ тонн 7️0️0️ кг продуктів харчування отримали від нашого друга Ральф Петер Ольснер з Люнебурзького проєкту допомоги Україні.
Крім безпосередньо голосових складок, у ньому задіяні майже всі системи організму – дихальна, центральна нервова, м’язова, ендокринна та інші.
Зокрема, одним з науково доведених способів збільшити тривалість життя, що не вимагає витрат, є обмеження кількості споживаних калорій у дорослому віці.
Вінничанам вдалось зібрати 20 тонн гуманітарного вантажу на фронт, зокрема 14 тонн питної води, 4 тонни продуктів харчування та 13 палетів деззасобів.
Cуші стають все популярнішими в Україні, знімаючи бар"єри та стереотипи щодо азіатської кухні. Українські гурмани оцінюють вишуканість смаку.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: