UARU

Новини

Броколі допомагає імунній системі прибрати з легенів хвороботворні бактерії. Схожу користь принесуть брюссельська та китайська капуста.
Спеціалісти повідомляють, що радіоактивний йод утворюється тільки за умови роботи енергоблока на потужності. На ЗАЕС цього зараз немає.
У вантажі: рибні, м’ясні консерви, їжа швидкого приготування, сухі сніданки, чай, цукор, футболки, одноразовий посуд, вироби медичного призначення.
Гострий стенозуючий ларинготрахеїт, його ще називають помилковим крупом. У цій ситуації потрібні інгаляції зі спеціальним інгаляційним глюкокортикостероїдом.
Білок має бути досить великим, щоб його помітила імунна система і щоб він міг проникнути в певні тканини. Тобто він мусить мати певний розмір.
Місто потерпає від ворожих ракетних та артилерійських ударів, тож техніка їде для ліквідації наслідків обстрілів агресора, зокрема, розборів завалів.
«Гіалуронку» (як її ласкаво називають шанувальники) мажуть, колють, ковтають в таблетках і п’ють коктейлі – і все заради молодості та краси.
Фізіологічно даний виступ є таким же важливим хрящевидним елементом, як вушні раковини або ніс. Деякі чоловіки видаляють опуклість на шиї.
Калію йодид насичує щитовидну залозу йодом настільки, що вона більше не може поглинати радіоактивний йод, а отже стає захищеною від ураження.
Маємо бути готовими до аварійних ситуацій, які можуть виникнути під час опалювального сезону. Готуємо необхідну кількість генераторів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: