UARU

Новини

Високоякісні імплантати допомагає мінімізувати ризик ускладнень та забезпечує довготривалу функціональність та надійність заміщених зубів.
У межах проєкту буде створена інтерактивна виставка волонтерських досягнень. Це 15 унікальних авторських стендів про волонтерів і волонтерок.
Рентген є незамінним у випадках, коли потрібно отримати максимально детальний знімок органа або частини тіла при переломах, хворобах серця, легенів.
Частіше розмовляйте зі дитиною по душах. Для цього потрібні підходящі моменти, коли ви з ним наодинці. По дорозі в магазин чи школу.
З відчуттям виконаного обов’язку розпочинаємо пошук можливостей для закриття нових запитів, бо їх, вистачає. Звертаємося до всіх небайдужих.
Часто втрата ваги-це бажаний ефект, несподіване схуднення, якого людина не домагається спеціально, може бути наслідком якихось порушень.
Якщо дружина постриже волосся свого чоловіка, то згодом він почне приділяти їй все менше уваги, а також частіше забувати про важливі сімейні цінності.
«Об"єднання волонтерів АТО та УБД у Вінницькій області» завантажили для бійців на передову 153 кг продуктів харчування, різні гігієнічні засоби.
Високий рівень тривожності, є психологічним станом, який характеризується емоційними переживаннями, страхом і тривожністю.
Після початку повномасштабної війни – у смартфоні кожного оселилися десятки телеграм-каналів, які безперервно транслюють тривожні новини.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: