Вихідні: без вих.
Будинок для людей похилого віку Срібний Вік - це можливість людям похилого віку з комфортом доживати свої золоті роки, в пансіонаті буде надана вся необхідна медична допомога та турбота. Наш геріатричний пансіонат для літніх людей «Срібний вік» був створений длядопомоги одиноким, недієздатним та важкохворим людям похилого віку. Щоб забезпечити престарілим гідну старість, їм потрібен постійний догляд, увага, турбота. Якщо у вас немає можливості допомагати близьким 24/7 і бути з ними поруч, поселіть їх до нашого сучасного закладу. Переваги нашого будинку для людей похилого віку - більшість приватних будинків для людей пенсійного віку не мають тих переваг, які має наш будинок для літніх. В першу чергу «Срібний вік» в Україні – це:
- 1.Спокійне життя постояльців. Хоспіс для людей поважного віку знаходиться в спокійному районі. Ніякого галасу та міської метушні, тому на клієнтів чекає лише спокій та тиша.
- 2.Домашня атмосфера. Сімейна атмосфера створюється завдяки відношенню персоналу до мешканців. Кожен наш співробітник із задоволенням спілкується з постояльцями, вислуховує їхні запитання та побажання, допомагає у всьому.
- 3.Цілодобовий медичний догляд та дбайлива турбота. Наш дім престарілих надає всебічну допомогу: від годування та прогулянок до гігієни та приймання ліків.
- 4.Спільне проведення часу. Організацією дозвілля наші працівники займаються постійно. Виставки, кіно, театр та інші заходи наші постояльці відвідують регулярно. Крім цього, спілкування з ровесниками просто необхідне літній людині.
- 5.Затишні кімнати. Повністю обладнані приміщення розраховані на обмежену кількість людей. Особистий простір дуже важливий для наших постояльців, ми враховуємо індивідуальні особливості та потреби кожного пацієнта.
- 6.Доступні ціни. Будинок престарілих пропонує великий комплекс послуг. Вартість розміщення залежить від бажаної кімнати, стану здоров’я, особливостей догляду та спостереження.
- 7. Прийом лікаря кардіолога щомісяця.
- 8. Підйомник для лежачих людей та підйомник по сходах.
ПОСЛУГИ: догляд за літніми людьми з цукровим діабетом. Діабет у людей похилого віку – недуг який часто потребує медичної реабілітації.
Зазвичай комплекс послуг включає:
- 1. Повний контроль за лікуванням пацієнта з боку медперсоналу. Ми не тільки проводимо всі медичні процедури, а й стежимо за тим, щоб під час лікування хворому було комфортно, нічого не турбувало.
- 2. Ми ретельно стежимо за тим, щоб наш пацієнт дотримувався необхідної рухової активності. Ми обов’язково нагадаємо хворому, що йому треба погуляти, а якщо він лінується – вмовимо спробувати.
- 3. При необхідності для кожного постояльця складається індивідуальне меню. При його складанні ми враховуємо всі рекомендації лікаря.
- 4. За лежачими хворими на цукровий діабет догляд особливий. Наш персонал завжди дуже делікатно та професійна проводить усі гігієнічні процедури.
Догляд за хворими на цукровий діабет полягає не лише у своєчасному прийомі препаратів, та щоденному контролі за рівнем цукру в крові, але й у дотриманні правильного режиму харчування. Дієта при діабеті людям похилого віку показана в обов’язковому порядку. Порушення раціону може призвести до коми та летального результату.
Догляд за психічно хворими: піклування про хворих завжди вимагає від близьких багато сил і терпіння. Догляд за людиною з психічними розладами похилого віку важче стократно. Потрібно бути в курсі клінічної картини хвороби, щоб розуміти, що можна очікувати від хворого наступної хвилини, що він не здатний оцінювати свої дії, що його стан навряд чи покращиться. В такому випадку допоможе пансіонат «Срібний вік».
Догляд за хворими: Догляд за хворими похилого віку потребує знань та навичок. Найкраще з цим завданням впорається доглядальниця медичної установи. Вона виконає необхідні процедури та проконтролює фізичний, емоційний та соціальний стан хворого. До обов’язків медсестер входить:
- санітарно-гігієнічний догляд за шкірним покровом;
- заміна сечоприймачів, катетерів;
- вимірювання цукру в крові;
- контроль за прийомом медичнихпрепаратів;
- постановка уколів, крапельниць, гірчичників;
- заміна пов’язок на ранах;
- лікувальний масаж;
- допомога у виконанні фізичних вправ;
- супровід хворого до лікувального закладу.
Постоялець що втратив здатність самостійно пересуватися повинен постійно спілкуватися с живими людьми, тому грамотна організація дозвілля має велике значення. Пансіонат для літніх людей організовує не лише спілкування з однолітками, а й проводить курси терапії з використанням мистецтва.
Догляд за інвалідом може включати найрізноманітніші процедури. Одна справа, якщо потрібно просто допомогти пенсіонеру одягтися та привести себе в порядок, і зовсім інша, якщо близький чоловік переніс інсульт або інфаркт, страждає на старечу деменцію тощо. Співробітники геріатричного пансіонату здатні подбати про хворих з найтяжчими перенесеними захворюваннями. Перелік послуг нашої установи, що включені у вартість проживання, наступний:
- годування 4 рази на день смачною збалансованою їжею;
- допомогау пересуванні;
- забезпечення засобами пересування, навчання у хоспісі;
- контроль за прийомом антибіотиків;
- сприяння у лікуванні;
- дотримання всіх рекомендацій лікаря з догляду;
- прогулянки на свіжому повітрі та ЛФК при можливості;
- допомогу у здійсненні особистої гігієни;
- прання та прасування постільної білизни та одягу;
- стрижка волосся та нігтів;
- психологічна допомога фахівців геріатричного пансіонату.
Догляд після інсульту. Догляд у пансіонаті для людей похилого віку після інсульту є комплексом різнопланових заходів, які визначаються на підставі стану хворого. Зазвичай це - фізична реабілітація після інсульту та активізація рухової активності. Корекція положення – спеціальне укладання для профілактики контрактур і набряків, тренування локомоторного апарату підтримки м’язового тонусу. Контроль виконання лікарської терапії згідно з приписами лікаря. Регулярне вимірювання артеріального тиску. Має важливе значення для профілактики повторного інсульту. Допомога у виконанні гігієнічних процедур. Підтримання кімнат у чистоті, регулярне провітрювання. Виконання логопедичних вправ для корекції розладів.
Після операційна реабілітація. Післяопераційна реабілітація у літньому віці потребує турботи, уваги, людської участі у зв’язку зі своїми віковими особливостями. Виконання реабілітаційних заходів проводиться на підставі певних етапів:
- Розробка плану реабілітації після операції, який доводиться до постояльців та схвалюється ними.
- Регулярний контроль за фізичними даними, що визначають фактичний стан здоров’я постояльця.
- Заохочення та моральна підтримка постояльця з метою встановлення у нього рівного та позитивного мислення.
- Примушування до активного проведення часу, щоб швидше вилікуватися та повернутися до звичного життя.
Догляд за людиною похилого віку після операції кропіткий і непростий. При нестачі часу або навичок варто перевезти хворого на якийсь час у геріатричний пансіонат та довірити щоденну турботу фахівцям.
Реабілітація після перелому шийки стегна. Комплексна реабілітація після перелому шийки стегна у літніх людей включає: Лікування переломів зі знеболенням. Заходи які допомагають усунути біль у пацієнта похилого віку після появи такої небезпечної недуги. Лікувальний масаж. Пацієнту призначаються сеанси лікувального масажу для нормалізації кровообігу та відновлення м’язового тонусу у місці ураження. ЛФК. Комплекс спеціалізованих фізичних вправ поєднується з дихальною технікою для більш оперативного відновлення. Психотерапія. Кваліфікований психолог дому престарілих допоможе впоратися з негативними настроями та пригніченим психоемоційним станом, що сприятливо відбивається на відновленні. Дієта. Ми надаємо збалансоване, корисне та смачне харчування з вітамінами та мінералами для підтримки ослабленого організму.
Хоспіс: кожен клієнт отримує якісну допомогу за персонально збудованим планом реабілітації, який розробляється та застосовується професійними онкологами з багаторічним стажем роботи, необхідними знаннями та вміннями. Серед заходів відновлення нашого хоспісу для онкохворих можна назвати наступні: Санітарно-гігієнічні. До цих заходів можна віднести розчісування, стрижку, гоління, перевдягання, прання та прасування одягу, заходи щодо недопущення появи пролежнів. Діагностика стану хворого пацієнта. Регулярне спостереження за самопочуттям клієнта, функціонуванням його внутрішніх органів та систем, а також контроль за виконанням розпоряджень лікаря. Фізіотерапевтичний вплив. Комплекс вправ з фізичної активності та здійснення регулярних прогулянок.