UARU

GastroClinic, лікувально-діагностичний центр Гастроклінік

Адреса:   м. Вінниця, вул. Келецька, 50Б
Телефон:   (098) 50-600-66, (063) 50-600-66
Час роботи:   пн - пт: 08:00 до 20:00, без перерви
Вихідні:   СБ - НД: 09:00 до 16:00
Сайт:   gastroclinic.com.ua/

Лікувально-діагностичний центр «Гастроклінік» - це новий вузькоспеціалізований медичний центр професійної ендоскопії та клінічної гастроентерології. Це оперативна допомога в боротьбі з захворюваннями шлунково-кишкового тракту для дорослих та дітей.

Основними перевагами Гастроклінік є:

1) Робота на найточнішому діагностичному обладнанні.

2) Використання сучасних мініінвазивних технологій.

3) Професійний лікарський склад.

4) Високоякісний сервіс, приватність та комфорт для пацієнта.

Ключові напрямки роботи Гастроклінік – це:

1. Безболісна гастроскопія та колоноскопія – точна діагностика на сучасному новому обладнанні. Для комфорту пацієнта та більшої деталізації можливе використання медикаментозного сну.

2. Капсульна ендоскопія – унікальна діагностика, що дозволяє обстежити всі важкодоступні ділянки кишечнику, завдяки використанню єдиної у Вінницькій області ендоскопічної капсули останнього покоління ОМОМ HD.

3. Гастроентеролог та дієтолог - комплексний підхід до лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Професійна консультація з подальшим супроводом пацієнта, аж до повного одужання.

4. Денний стаціонар - повноцінне лікування, яке не потребує госпіталізації з високим рівнем комфорту та сервісу для наших пацієнтів.

Окрім того, Гастроклінік пропонує:

1. Хірургію без розрізу - малоінвазивні оперативні втручання, без великих розрізів, ризику ускладнень та довгого відновлення.

2. Лікування ожиріння - можливість зниження маси тіла, завдяки сучасному способу корекції, шляхом встановлення внутрішньошлункового балону.

3. УЗД діагностику - повний комплекс ультразвукових обстежень, серед яких УЗД органів черевної порожнини, серця, м’яких тканин тощо.

4. Діагностику та лікування дітей - комплексний підхід до лікування захворювань шлунково-кишкового транку у дітей: якісна діагностика та професійний лікарський склад.

5. Повний комплекс аналізів - для формування точної діагностичної картини про стан здоров’я у Гастроклінік використовується високоякісне лабораторне обладнання.

x « »
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: