UARU

Інномед - приватний пологовий будинок

Адреса:   м. Вінниця, вул. Стрілецька, 7
Телефон:   (099) 2 507-507, (096) 2 507-507, (093) 2 507-507, (0432) 507-507
Час роботи:   з 9.00 до 18.00, без перерви
Вихідні:   СБ, НД
Сайт:   innomed.ua/

У Вінниці відбулося відкриття принципово нового медичного закладу - приватного пологового будинку європейського рівня Інномед. І за такий короткий термін він уже встиг зайняти лідерські позиції серед українських пологових будинків приватного типу. Організатори закладу успішно втілили ідею об’єднання пологового відділення з педіатричним.

Народження дитини - довгоочікуваний, бажаний, незмінно найщасливіший момент у кожній родині. Цілком природно, що кожна майбутня мама відповідально підходить до підготовки до пологів. Вибір пологового будинку, де з’явиться на світ малюк, ведення вагітності, проведення обстеження організмів плода і жінки - все це важливі складові періоду виношування немовляти. І кожен батько бажає забезпечити своїй дитині з перших днів зачаття тільки кращу атмосферу, догляд, турботу.

Інномед - пологовий будинок високого рівня обслуговування, який легко може конкурувати із закордонними клініками. Він новаторський і унікальний, оскільки тут об’єдналися кращі світові практики, ідеально організована логістика, кабінети оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, а команда співробітників - це ввічливий, привітний персонал, який любить свою роботу.

Для кожного відвідувача підбирається фахівець. З моменту постановки на облік у зв’язку з вагітністю кожна жінка забезпечується в центрі усіма необхідними послугами. Тут вона проходить повне обстеження, аналізи, їй надано професійне спостереження до самих пологів. А після появи малюка, кожна мама отримує пакет для немовляти від першого дня до одного року. Весь цей період дитину обстежують, спостерігають вузькі фахівці-лікарі. Це дає можливість своєчасно виявляти будь-які недоліки в розвитку, швидко діагностувати і робити терапевтичні заходи для їх усунення.

Кожна майбутня мама, стаючи на облік у зв’язку з вагітністю в пологовому будинку Інномед отримує десятипроцентну знижку на послуги і безкоштовний огляд гінеколога і педіатра після пологів.

Три пологових зали оснащені функціональними ліжками, медичними кріслами, ванною, місцем для партнерських пологів, декількома кнопками SOS, душовою, іншими важливими і необхідними для комфортного процесу пристроями, лікарськими препаратами.

При надходженні до стаціонару кожної породіллі видається спеціальний браслет, за допомогою якого вона може в будь-який момент покликати на допомогу медперсонал. Палати, куди після пологів направляються мами з дітками, нагадують люксові номери комфортабельних курортних готелів.

Нас шукають в інтернеті за такими словами:інномед, інномед, пологовий будинок, пологові будинки, пологовий будинок, акушер, приватний пологовий будинок, пологовий будинок

x « »
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: