UARU

Універсальна Подільська Клініка

Адреса:   м. Вінниця, 4-й пров. Гніванського шосе, 93 а
Телефон:   (067) 102-03-03, (073) 102-03-03
Час роботи:   0 - 24.00 (стационар), 08.30-19.00, без перерви
Вихідні:   без вихідних
Сайт:   podol-clinic.com.ua

Медичні послуги, консультація фахівців: гінеколог, мамолог, онколог, хірург, пластичний хірург, уролог, невролог, отоларинголог (ЛОР), проктолог, гастроентеролог, кардіолог і сімейний лікар (терапевт, педіатр). Всі види лабораторних аналізів.

Центр надає кваліфіковану допомогу в діагностиці, профілактиці та лікуванні патологічних станів: безпліддя і не виношування вагітності, кісти яєчників і пухлин матки, патологія ендометрію порожнини матки, ендометріоз, патологія шийки матки, міома і фіброми матки, позаматкова вагітність і розрив яєчника, опущення і випадання органів малого таза, урогінекологічне розлади, нетримання сечі, апендицит, грижі черевної стінки, холецистит, пухлини молочної залози, пластична хірургія.

Стаціонар — операційна, оснащена передовим обладнанням: гінекологічні, онкологічні, лапароскопічні операції (без розрізів), пластична хірургія. Післяопераційні палати і палати денного стаціонару обладнані індивідуальними санвузлами та душовими, системами кондиціонування, відео-моніторингу і системою зворотного зв’язку з персоналом в будь-який час доби, дозволяють зробити одужання максимально комфортним і швидким.

x « »
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: