RUUA

Oxford Medical-Вінниця, Медичний центр

Адреса:   м. Вінниця, вул. Пирогова, 34
Телефон:   677-000, (068) 271-21-21, (073) 271-21-21
Час роботи:   з 8.00 до 20.00, сб.9.00-17.00, вс. 9.00-15.00, без перерви
Вихідні:   без вихідних
Сайт:  vinnitsa.oxford-med.com.ua
Эл. пошта:  oxfordmedvn.market@gmail.com
Завантажити: прайс-лист
або додаток

Медичний центр "Оксфорд Медікал-Вінниця" пропонує медичні послуги відділень:

урології, проктології, гінекології, хірургічній гінекології, дерматології, кардіології, естетичної та сімейної медицини, хірургії, пластичної хіріргіі, неврології, УЗД та ЕКГ.

ЕНДОСКОПІЯ -

У МЦ "Оксфорд Медікал Вінниця" Ви зможете пройти процедуру відеогастроскопії і колоноскопії «під наркозом» на сучасному цифровому ендоскопі високого класу "Оlympus EXERA II CV-180" . Обладнання оснащено форматом HDTV (Телебачення високої чіткості), який забезпечує чіткі, яскраві, різкі відеозображення слизової шлунково-кишкового тракту на моніторі, дозволяє відрізнити запальні явища від передпухлинної патології і ранніх форм пухлин за допомогою кольорової гами. А ще фахівці центру здійснюють процедури лапароскопії та гістероскопії, видаляють поліпи шлунка, прямої і товстої кишки.

ХІРУРГІЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ -

Послуги хірурга - гінеколога. У відділенні хірургічної гінекології лікарі успішно займаються відновленням після пологів, збільшенням чутливості в інтимному житті, лікуванням стресового нетримання сечі; відновленням еластичності. Практикується видалення поліпів матки і шийки матки, а також конизація шийки матки.

ПРОКТОЛОГІЯ -

Відділення проктології, оснащене новітнім обладнанням, пропонує альтернативу операції і дозволяє позбутися від геморою і тріщин прямої кишки, без болю і хірургічного втручання. Важливим при цьому є і людський фактор: в "Оксфорд Медікал" працюють тільки найкращі фахівці з багатим досвідом.

УРОЛОГІЯ -

Відділення урології успішно справляється з проблемами чоловічого здоров′я. Лікарі-урологи, учасники роботи Європейської школи урологів, після постановки діагнозу, призначать ефективне лікування, яке поверне Вам чоловіче здоров′я і віру в себе.

ГІНЕКОЛОГІЯ -

У відділенні гінекології центру "Оксфорд Медікал" Ви зможете потрапити на прийом до кваліфікованого лікаря в зручний для Вас час, отримати якісну діагностику та лікування. Новітній апарат УЗД оснащений вагінальним, ректальним і трансабдомінальним датчиками, всі необхідні аналізи ви також зможете здати в медичному центрі. Ми намагаємося зробити все, щоб сучасні жінки, одночасно піклуючись про господарство, сім′ю та кар′єру не забували про своє здоров′я.

ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА, косметологія -

Ви можете отримати наступні косметологічні процедури: видалення волосся за допомогою ELOS-технології, Лікування купероза (судинна сіточка або зірочки на обличчі), омолодження і ліфтинг шкіри обличчя, лікування целюліту, завдяки ELOS-технології, ін′єкційні методики: Мезотерапія, Контурна пластика, лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості), Біоревіталізація, Ліполіз, пілінги, омолодження шкіри за допомогою аплікатора Matrix RF і багато іншого.

ХІРУРГІЯ -

Послуги хірурга. Кваліфіковані фахівці якісно проводять діагностику та лікування таких захворювань: ускладнень варикозної хвороби нижніх кінцівок; атеросклерозу нижніх кінцівок, діабетичних ангіопатій; артритів, артрозів, поліартриту, видалення ліпом, атером, бородавок, папілом; видалення фіброаденоми молочної залози; усунення гінекомастії у чоловіків оперативним шляхом, парапроктит, кіста Бейкера і ін.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ -

Послуги пластичного хірурга. Ви можете отримати наступні процедури: використання сучасних методик та інноваційних методів корекції обличчя і постаті; використання новітніх технологій для контурної пластики обличчя, усунення дефектів хірургічним шляхом (блефаропластика, підтяжка обличчя, шиї, лобової області); зміна форми носа і відновлення носового дихання методами відкритої і закритої ринопластики; зменшення і збільшення молочних залоз; ліпосакція, корекція жирових відкладень в місцях фізіологічного накопичення жирової тканини та ін.

ДЕРМАТОЛОГІЯ -

У медичному центрі "Оксфорд Медікал" Вам запропонують лікування і підтримку таких захворювань як: псоріаз, екзема, мікози, себорея, алопеція, фотодерматоз і т.д. Курс лікування включає в себе комплексну терапію і набір спеціально розроблених препаратів, зокрема на основі продуктів Мертвого Моря, що не містять гормонів і імунодепресантів. При необхідності лікар-дерматолог може залучати до Вашого лікування фахівців інших профілів, для досягнення і закріплення максимального ефекту.

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР -

Денний стаціонар це підрозділ Медичного центру, в якому пацієнти отримують курсове лікування (краплинні, внутрішньовенні, внутрішньом′язові процедури) під наглядом лікаря. Після отримання процедур пацієнти можуть піти додому.

ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ -

У лор-відділенні успішно проводиться комплексне лікування тонзилітів, невритів слухових нервів, гострих отитів, фарингітів, розтин паратонзіллярних абсцесів, видалення сторонніх тіл з рото і гортаноглотки. При несвоєчасному лікуванні є величезний ризик ускладнень і серйозного збитку для здоров′я.

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ (гастролога) -

Послуги гастролога (гастроентеролога). У відділенні гастроентерології наші фахівці успішно діагностують і лікують.

x « »

Компанія надає знижку в 10 %

Что такое «DOVIDKA-ДИСКОНТ»?
© 2011–2020 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: