RUUA

Масло оливи – основний компонент середземноморської дієти

Масло оливи – основний компонент середземноморської дієти

Органічна оливкова олія Extra Virgin - нерафінована олія першого холодного віджиму, виготовлена з органічних оливок, вирощених в іспанському регіоні Валенсія.

Продукт увібрав природне багатство та терруар гірських районів Аліканте. В цій життєрадісній та сонячній місцевості розкинулися мальовничі плантації оливкових дерев.

У їх плодах - винятковий смак, який визначається місцевими кліматом і ґрунтом. В олії безліч корисних натуральних компонентів, які необхідні для здорового харчування.

Оливкова олія допомагає зміцнити серцево-судинну систему. А ще – не викликає гіперглікемію, тому рекомендовано при діабеті та людям із зайвою вагою, повідомляє Сегодня.

Хочете захистити судини від розвитку атеросклерозу – вибирайте оливкову олію першого віджиму. Саме масло оливи найбільш корисно для серця, судин, а ще не впливає на коливання рівня цукру в крові. До такого висновку прийшли італійські вчені: результати дослідження опубліковані в медичному журналі Nutrients.

 Чому саме вона така корисна

Оливкова олія давно відома своїми цілющими властивостями: саме масло оливи – основний компонент середземноморської дієти. А цей тип харчування визнаний найкориснішим для здоров"я. Вчені порівнювали вплив на організм оливкової і вершкової олії: масло оливи підсилює судинорозширювальні властивості судин.

Навіть якщо вживати це масло всього кілька днів. Також оливкова олія, на відміну від вершкової, не викликає гіперглікемію, тобто різке підвищення рівня цукру в крові. А гіперглікемія, навіть якщо у вас немає діабету, призводить до розвитку серцево-судинних захворювань.

 Як краще їсти оливкову олію

Оливкова олія багата корисними жирними кислотами, її можна як додавати в салати, так і використовувати для смаження. У масла оливи канцерогенність (тобто ймовірність викликати злоякісні пухлини)) при нагріванні значно нижче, ніж у соняшникової олії.

Дослідники відзначають, що якщо ви любите рис і картоплю (а ці продукти дуже популярні, особливо серед молоді), які підвищують рівень цукру в крові, то краще їх вживати з оливковою олією, а не з соняшниковою або вершковою.

Джерело: Сегодня

 

© 2011–2021 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: