RUUA

Новости

Варто простежити за реакцією вашого організму на вживання солоної їжі на ніч. Якщо встановиться взаємозв′язок, то обмеження будуть актуальні.
У зв’язку зі спекою, що прийшла в Україну на зміну прохолодним дням, для послаблення дії високої температури пропонуємо дотримуватися важливих рекомендацій.
Люди з дефектами зубів не можуть пережовувати тверду їжу, в тому числі м′ясо, тому починають вживати більше м′якої їжі з високим вмістом цукру і швидких вуглеводів.
Норми для здоров′я серця 10 тисяч кроків щодня. У будь-якому випадку звичка стежити за фізичною формою повинна стати такою ж, як звичка чистити зуби.
На відміну від багатьох вегетаріанських джерел білка, насіння конопель та чіа містять усі дев′ять необхідних нам амінокислот (будівельних блоків білка).
Вчені відзначають практично однакову користь зелених, червоних і коричневих водоростей для здоров"я в цілому – і для печінки зокрема.
Виявилося, що споживання імбиру знижує масу тіла, коригує співвідношення талії та стегон, зменшує рівень глюкози в крові натщесерце.
Враховуйте вік дитини на момент поїздки і перед нею. Якщо малюк приймає будь-які ліки, то обов"язково взяти їх з собою.
Біль при міжреберній невралгії по інтенсивності нагадує серцевий, але за нападом може ховатися гострий панкреатит, пневмонія, або плеврит.
Високий рівень холестерину артеріальна гіпертензія два найбільш значущих фактора ризику розвитку хвороби Альцгеймера.
© 2011–2021 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: